AXOR

AXOR


AXOR

В одному ряду з відомими німецькими марками за якістю та надійністю стоїть фурнітура для металопластикових віконних та дверних конструкцій українського бренду AXOR. Ця продукція відзначена міжнародними сертифікатами та відповідає стандартам EN та DIN, а також ГОСТам України. Повний цикл власного виробництва забезпечує високу якість продукції, для підтвердження якого виробник надає 10-річну гарантію на кожен комплект фурнітури.

Для виготовлення продукції використовуються інноваційні технології та метал кращих європейських марок, тому за надійністю, якістю та естетичності вона не поступається західним аналогам, але приємно відрізняється доступнішою ціною. Комплектація вікон фурнітурою AXOR, забезпечує їм надійність, функціональність та зручне користування.Фурнітурні серії AXOR:


SMART LINE S+

Ця лінійка за якістю, технологічністю та дизайном впевнено ставиться до преміум класу, забезпечуючи функціональність, безпеку та комфорт. Універсальність елементів дозволяє встановлювати її у вікнах з ПВХ різних профільних систем з поворотним, відкидним і поворотно відкидним типом відкривання. Укомплектована лише протизламними планками. Гнучкість цієї системи дозволяє створювати у віконних конструкціях необхідний рівень безпеки.


KOMFORT LINE K-3

Нова фурнітурна лінійка відповідає всім міжнародним стандартам за якістю, надійністю, функціональністю та ергономікою. Має п'ятий клас антикорозійної стійкості. Протизламна комплектація здатна забезпечувати різний рівень безпеки аж до найвищого 4-го. Серія призначена для встановлення у віконних конструкціях з поворотним, поворотно-відкидним та штульповим типом відкривання. Особливість комплектуючих елементів дозволяє значно прискорити та полегшити процес складання та регулювання механізмів.Елементи комплектації фурнітури


Мікропровітрювання
Даний механізм дозволяє відкрити стул вікна на 6 мм, що сприяє надходженню обмеженого потоку свіжого повітря і не несе великих втрат тепла в зимовий час.


Безпека
Базова безпека спочатку має 2 укріплені точки захисту. Дуже важливий показник для приватних будинків та квартир на перших поверхах багатоповерхівок.


Грибоподібні цапфи
Грибоподібні цапфи – це протизламні елементи, які ускладнюють та запобігають можливості злому та проникненню шахраїв у будинок через вікно.
Серія SMART LINE S+ укомплектована лише протизламними грибоподібними цапфами, що дозволяє надати необхідний рівень безпеки.


Мікроліфт-блокатор
Призначений для блокування повороту ручки та запобігання помилковому відкриттю стулки відразу у двох положеннях.
Перешкоджає провисанню стулки.


Ступінчасте провітрювання.
Механізм дозволяє вибрати оптимальний варіант надходження повітряного потоку з регулюванням відкриття стулки від 12 до 20 мм.


Ножиці
Забезпечують відкриття вікна на провітрювання, фіксацію стулки в цьому положенні та блокування помилкового повороту ручки.


Примітка:

У віконних конструкціях, як і в інших механізмах, що постійно працюють, під час експлуатації можуть збиватися параметри налаштування. Це призводить до неправильного режиму роботи фурнітури і може спричинити поломку. Зазвичай неправильний режим роботи фурнітури проявляється у незручності користування вікном. Співробітники компанії Spez без проблем відновлять потрібні налаштування та функціональність вікна. При поломках, що вже виникли, проведуть необхідні ремонтні операції.

Звертаючись за допомогою до компанії Spez, можете бути впевнені у швидкому та кваліфікованому вирішенні питання за невисоку ціну!

Інші марки

 • SIEGENIA
 • MACO
 • ROTO
 • GU
 • VORNE
 • KALE
 • WINKHAUS
 • Ви переглядали
  Вас може зацікавити
  Користується попитом
  Виклик майстра

  mob-operator (098) 731 32 92

  mob-operator (093) 590 35 17

  mob-operator (095) 824 64 54

  або використовуйте форму
  зворотнього зв'язку

  Зворотний дзвінок
  Telegram Telegram Viber Обратный звонок