KALE

KALE


KALE

Під торговою маркою KALE представлена ​​віконна та дверна фурнітура, запірні механізми та циліндри до замків, що випускаються найбільшою турецькою компанією Kale Industri Holding. На європейському та українському ринку її продукція користується незмінною популярністю, оскільки відповідає європейським стандартам якості, має естетичний дизайн, технологічність та невисоку вартість. Бренд випускає фурнітуру для віконних конструкцій з ПВХ, дерева та металу різних типів відкривання: поворотної, відкидної, поворотно-відкидної, розсувної та автоматизованої систем. При виготовленні продукції застосовується тришарова обробка металевих деталей: гальванічного покриття цинком та хромом, доповнених лаковим шаром, що забезпечує їм високі антикорозійні якості, тривалий термін служби та естетичний вигляд. Для дверних та віконних конструкцій з різним типом відкриття представлено шість фурнітурних серій. Найбільшу популярність користується KALE SAPFIR.

Серія KALE SAPFIR

Лінійка KALE SAFIR служить класичним оснащенням віконних конструкцій з поворотно-відкидним, поворотним, відкидним, фрамужним та штульповим механізмом відкриття. Включає основний набір елементів: відкидний фіксатор, приводи, кутову передачу, протизламні комплектуючі, ножиці, петлі, декоративні накладки.

Представлена ​​серія має відмінні характеристики, такі як: високоякісне тришарове гладке сріблясте покриття всіх металевих елементів, яке збільшує зносостійкість та запобігає корозії. Універсальність комплектуючих, що дозволяє використовувати їх у вікнах з лівостороннього та правостороннього типу, легкий монтаж та простота регулювання.

Основні механізми:Мікроліфт-блокатор

Важливий елемент фурнітури, що піднімає стулку під час закривання. Це дозволяє знизити навантаження на петлі, рівномірно розподілити її по конструкції та попередити провисання ствоорки. А також блокує можливість помилкового відкриття.

Протизламний захист

Забезпечується грибоподібною цапфою разом з планкою у відповідь, які ускладнюють можливість несанкціонованого відкривання вікна із зовнішнього боку.

Ножиці

Забезпечують відкриття вікна на провітрювання, фіксацію стулки в цьому положенні та блокування помилкового повороту ручки.

Якщо хочете зробити вікна функціональними, зручними та без зайвих витрат, ми допоможемо з вибором оптимального варіанту.

Примітка:
Після встановлення, через певний час, може знадобитися налаштування вікон. Наші фахівці швидко відновлять оптимальні налаштування та функціональність механізмів. При серйозних порушеннях роботи конструкції, співробітники компанії виконають професійний ремонт вікна в оптимальні терміни за невисоку ціну.

Звертаючись до нас, ви отримаєте кваліфіковану допомогу за низьку ціну!

 

Інші марки

 • SIEGENIA
 • MACO
 • ROTO
 • GU
 • AXOR
 • VORNE
 • WINKHAUS
 • Ви переглядали
  Вас може зацікавити
  Користується попитом
  Виклик майстра

  mob-operator (098) 731 32 92

  mob-operator (093) 590 35 17

  mob-operator (095) 824 64 54

  або використовуйте форму
  зворотнього зв'язку

  Зворотний дзвінок
  Telegram Telegram Viber Обратный звонок