MACO

MACO


MACO

Віконна та дверна фурнітура австрійського бренду MACO, по праву вважається однією з найкращих. Основна стратегія компанії спрямована на надійність, довговічність та естетичність продукції, для цього постійно впроваджуються інноваційні розробки та нові технології. Висока якість забезпечується використанням власних комплектуючих виробництва. Головною відмінністю бренду є виготовлення прихованої фурнітури, що вигідно виділяє її серед аналогів і робить віконні та дверні конструкції більш привабливими. Фурнітура MACO вже багато років користується незмінною популярністю та затребуваністю на європейському та світовому ринку. Завдяки універсальності багатьох елементів вона ідеально підходить для оснащення вікон та дверей з різним типом відкриття. Мінімальний набір використовуваних деталей забезпечує простоту та швидкість складання, а також максимально зручне регулювання.

Основні фурнітурні серії MACO:


Серія MULTI-TREND.

Ця серія відрізняється універсальністю, оскільки передбачена комплектація для ПВХ конструкцій із різних типів профільних систем. Традиційно використовується в системах з поворотно-відкидним і поворотним механізмом і має високий 4-й рівень захисту від злому.
Серія MULTI-MATIC

Лінійка призначена для функціонування вікон, що відкриваються, в стандартному варіанті з поворотно - відкидним і поворотним механізмом. Особливістю є використання I.S-цапф для посилення зламостійкості та можливість використовувати комплектацію для вікон нестандартного формату.Серія RAIL-SYSTEM.

Цією фурнітурою оснащуються зсувні вікна та двері великого розміру. Вона забезпечує простоту монтажу, зручну експлуатацію та легкий безшумний хід навіть зі стулками вагою до 200 кг. Випускається у трьох варіантах: стандартний, SKB-S – з автоматичним втягуванням стулки, SKB-Z – з автоматичною фіксацією стулки у відкинутому положенні.


Серія PROTECT
Це категорія захищених від зламування надійних дверних замків. У ній представлено широкий асортимент моделей. Надійність захисту від проникнення забезпечується наявністю у механізмі 7 – 9 точок замикання. Універсальність дозволяє використовувати їх у різних профільних системах для ліво та правостороннього відкривання.


Ручки EMOTION
Ручки – практично єдиний видимий елемент віконної фурнітури MACO. Вони відіграють важливу роль у функціонуванні та естетичному сприйнятті вікна. Надають руху віконний механізм, відрізняються елегантним оформленням, різноманітністю забарвлень і надійністю.
Кваліфіковану допомогу у виборі відповідної за призначенням та дизайном фурнітури для ваших вікон нададуть співробітники компанії SPEZ.

Примітка:
Щоб під час експлуатації не виникало незручностей та проблем, слід періодично проводити сервісне обслуговування так, як регулювання вікон з часом порушується та потребує втручання спеціаліста. Невеликі відхилення виправляються досить просто, швидко та недорого.
Якщо в механізмі виникли серйозніші несправності, може знадобитися ремонт вікна. Усунення поломки слід довіряти лише фахівцям, оскільки самостійний ремонт без знань та навичок може призвести до сумніших наслідків та зайвих грошових витрат.

Інші марки

 • SIEGENIA
 • ROTO
 • GU
 • AXOR
 • VORNE
 • KALE
 • WINKHAUS
 • Ви переглядали
  Вас може зацікавити
  Користується попитом
  Виклик майстра

  mob-operator (098) 731 32 92

  mob-operator (093) 590 35 17

  mob-operator (095) 824 64 54

  або використовуйте форму
  зворотнього зв'язку

  Зворотний дзвінок
  Telegram Telegram Viber Обратный звонок