SIEGENIA

SIEGENIA


SIEGENIA

На європейському та українському споживчих ринках, серед виробників віконно – дверних конструкцій, а також кінцевих споживачів, широке визнання та довіру здобула фурнітура німецького бренду SIEGENIA. Висока якість, перевірена віковою історією однойменної компанії, у поєднанні з сучасними інноваційними розробками роблять продукцію, що випускається, технологічною, функціональною, естетичною і зручною в користуванні. Антикорозійне покриття, що застосовується, забезпечує металевим елементам високий 4 клас стійкості до корозії за будь-яких кліматичних умов і тривалий термін експлуатації. Конструктивна універсальність деталей фурнітури SIEGENIA дозволяє використовувати її для віконних та дверних конструкцій прямокутної, арочної, трапецієподібної та вигнутої форми. Вона успішно застосовується в оснащенні різних типів відкривання, забезпечує високу щільність прилягання стулки та надійність замикання.

Популярні фурнітурні серії SIEGENIA


FAVORIT SI-LINE
Серія FAVORIT SI-LINE – це інноваційна модифікація класичної лінійки бренду, яка посідає провідні позиції щодо затребуваності. Їй властива універсальність, взаємозамінність деталей та модульний принцип комплектації. Це дозволяє оснащувати нею конструкції різної величини та формату з різних профільних систем, у тому числі з вузьким внутрішнім пазом. Забезпечує герметичність притиску стулки, комфортне користування та кілька рівнів захисту від злому. Використовується в поворотно-відкидних та штульпових системах. Багатошарове покриття титан-срібло забезпечує високу стійкість до корозії, елегантний зовнішній вигляд та багаторічну службу.


TITAN AF
На сьогоднішній день ця серія стала топовою в асортименті фурнітури, що випускається виробником. Нова вдосконалена лінійка бренду має додаткові функції, технологічність, практичність, ще більш легку і м'яку роботу механізмів, простоту управління і довговічність. Вона призначена для клієнтів, які у вікнах на перше місце ставлять функціональність та протизламні якості. Удосконалення торкнулися принципово важливих механізмів:
• запірного;
• повороно-відкидного;
• петльової групи;
• механізму піднімання стулки.


Запірний механізм.
Як now-how запірна система забезпечена унікальними грибоподібними цапфами з роликами, що обертаються, які роблять процес закривання/відкриття м'яким і легким, розширюють можливості регулювання і забезпечують високий ступінь захисту від злому.


Ножиці
Удосконалений поворотно-відкидний механізм включає комфортні ножиці з оновленим мікроліфтом і доводчиком. Поліпшено ковзання рухомої частини, що полегшує процес закривання із щільним приляганням стулки. Забезпечує функцію мікропровітрювання.


Петльова група
Має посилене кріплення, яке перешкоджає проникненню зловмисників через відкинуту стулку. Полімерна втулка сприяє плавному ходу механізму та підвищує його зносостійкість. Може використовуватись у конструкціях різних розмірів зі стулкою вагою до 130 кг.


Мікроліфт роликового типу
Запобігає провисанню стулки, забезпечує плавне закриття, тим самим збільшуючи термін служби фурнітури та термін комфортного користування вікном.

Ми допоможемо визначитися з вибором фурнітури, яка найбільше підходить за призначенням для ваших вікон, враховуючи побажання.

Примітка:

Якщо у роботі вікна з'явилися деякі відхилення, слід звернутися по допомогу до фахівців!
Наші майстри в короткий термін виконають регулювання вікон та відновлять звичний комфорт. При більш серйозних поломках забезпечать професійний та якісний ремонт фурнітури.

Звертаючись до нашої компанії, ви знайдете кваліфікованих фахівців, високий рівень обслуговування та невисокі ціни.

Інші марки

 • MACO
 • ROTO
 • GU
 • AXOR
 • VORNE
 • KALE
 • WINKHAUS
 • Ви переглядали
  Вас може зацікавити
  Користується попитом
  Виклик майстра

  mob-operator (098) 731 32 92

  mob-operator (093) 590 35 17

  mob-operator (095) 824 64 54

  або використовуйте форму
  зворотнього зв'язку

  Зворотний дзвінок
  Telegram Telegram Viber Обратный звонок