Коротка історія пластикових вікон

04.05.2018

Коротка історія пластикових вікон

Насправді, історією виникнення пластикових вікон зараз мало хто цікавиться. З упевненістю можемо сказати, що елементарні пізнання в цьому питанні допоможуть кожному, хто хоче знати трохи більше ...
Вперше абсолютно випадково, під час проведення дослідів в 1835 році, французький інженер і хімік Анрі Віктор Реньо отримав білий порошок невідомого походження, який був виявлений в розчині вінілхлориду.
Полівінілхлорид (ПВХ) - це синтетичний білий порошок, який складається 57% зв'язаного хлору и 43% етилену.
Після, він провів ще кілька досліджень, які так нічого і не дали і про цей порошок забули на довгі роки. І тільки в 1913 році німецький вчений Фріц Клатте зробив переворот в будівельній і виробничій сферах, запропонував використання ПВХ і одночасно запатентував процес його виробництва. Так з'явилася перша синтетична пластмаса.
У 1931 році компанія «BASF» випустила велику кількість цього матеріалу.
Масове виробництво пластикових вікон сталося в 50-і роки ХХ століття.
Так як в післявоєнні роки Німеччина потребувала якісні та недорогі матеріали для будівництва, реконструкції та відновлення, в 1952 році німецьким конструктором Хайнцем Паше цей матеріал був запатентований для виробництва вікон в якості напівм'якого і м'якого облицювання металевих віконних конструкцій, а в 1954 році фірма Dynamit Nobel випустила перший в світі пластиковий профіль для вікон.
Трохи пізніше, вже в кінці 60-х рр. ХХ століття технологія виробництва пластикових вікон завоювала Європу.

З кожним роком виробництво і використання піддавалися загальній критиці. Постійно усувалися недоліки і поліпшувався процес виробництва пластикових вікон. В результаті досліджень фахівці прийшли до висновку, що необхідно модифікувати розробку, а саме посилити (армувати) ПВХ профіль. Це значно збільшило жорсткість віконної конструкції, завдяки чому технологія набула необхідні характеристики і довговічність. Це дозволило запустити серійне виробництво пластикових вікон.

На території СРСР перші пластикові вікна, виключно закордонного виробника, з'явилися тільки в 80-і роки ХХ століття. І тільки на початку 90-х на пострадянському просторі стали відкриватися цехи часткового, а незабаром і серійного виробництва пластикових вікон.
З часів появи перших металопластикових вікон, індустрія істотно зробила крок вперед: змінилися і вдосконалилися технології виробництва, на які постійно виділяють необхідні кошти для підвищення їх рівня якості та безпеки; з'явилися різні види профілів, що відрізняються технічними параметрами і характеристиками. Дозволити собі такі вікна ще 20 років тому міг далеко не кожен, оскільки ціна на такий важливий елемент інтер'єру приміщення була досить високою. І тільки в 2000-і роки в зв'язку з високою конкуренцією на ринку, ціни поступово були знижені, і придбання пластикових віконних і дверних систем стало доступніше.

Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок