Металопластикові вікна

Металопластикові вікна у Києві


Вікна – важлива та помітна деталь у конструкції будинку, яка відповідає за освітленість, доступ повітря та рівень комфорту у приміщенні. Якість і клас встановлених віконних конструкцій багато в чому визначають рівень теплоефективності будинку, що в сучасних умовах високої вартості енергоносіїв дуже позначається на фінансовому стані кожної сім'ї. На сьогоднішній день металопластикові вікна не мають конкурентів, оскільки зібрали в собі такі якості як: енергозбереження, практичність, довговічність і доступність, маючи кращі показники по кожному з них на відміну від вікон з інших матеріалів. Саме завдяки цьому пластикові вікна користуються найбільшою популярністю і так затребувані. Ціна металопластикових в Україні вище, ніж у дерев'яних, проте вартість повністю окупається.
Визначиться з тим, як вибрати та купити металопластикові, пластикові вікна, буває досить складно, оскільки різноманітність пластикових вікон в Україні вражає конструкційними особливостями профільних систем та варіантами склопакетів, формою, кількістю стулок, способами відкриття. Крім того, існує безліч способів декорування рам, стулок та склопакетів. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант для інтер'єру кожного конкретного приміщення..

Основні переваги вікон ПВХ

Теплозахист та звукоізоляція

Це головний плюс пластикових конструкцій. Максимальна герметичність, особливості профільної системи, склопакета та ущільнення значно знижують тепловтрати, захищають від проникнення пилу, вологи та шуму міських вулиць. Що дозволяє зберігати комфортний мікроклімат у приміщенні та значно економити на обігріві та кондиціонуванні.

Довговічність

Металопластикові вікна відмінно витримують будь-які зовнішні умови, не зазнають корозії, не реагують на перепади температур та вологості. Профіль з часом не змінює своєї структури, зовнішнього вигляду та функціональності, тому збережуть працездатність понад 20 років.

Зовнішнє оформлення

Дизайн сучасних віконних систем органічно вписується в будь-який інтер'єр приміщення та екстер'єр будівлі, незалежно від стилю та колірного оформлення, оскільки виробники пропонують широку кольорову гаму декорування.

Екологічність

Важливою перевагою вікон ПВХ є їхня екологічна безпека у всіх життєвих процесах. Так, при виробництві профілю для стабілізації використовуються нешкідливі компоненти цинк і кальцій, а після закінчення терміну експлуатації, віконна конструкція піддається повторній переробці.

Практичність

На відміну від дерев'яних аналогів, ПВХ конструкції не вимагають витрат часу та сил на фарбування та утеплення на зиму. Їх доведеться лише помити кілька разів на рік.

Безпека

Протизламна фурнітура забезпечує високий рівень захисту від злому, що дуже важливо для приватних будинків та перших поверхів. Для попередження несанкціонованого відкриття дітьми встановлюється спеціальний дитячий замок та передбачено декілька режимів відкривання.

Класифікація металопластикових вікон

Залежно від конструкції, технічних та споживчих характеристик, компанія Spez ПВХ вікна ділить на кілька класів.
Кожен клас відповідає певним стандартам міцності, рівню теплозахисту, звукоізоляції та ціновому діапазону. Оцінюючи ці показники, можна безпомилково вибрати підходящий собі варіант. Що ж є кожен із цих класів, і який краще вибрати? Давайте трохи докладніше розглянемо кожен.
Стандарт. Для цих вікон використовуються три-чотирикамерні системи з монтажною глибиною 58-60 мм. Вони мають базові теплоізоляційні властивості, міцність і стійкість до атмосферного впливу. Мають привабливий зовнішній вигляд та ціну. Служать найдоступнішим варіантом скління. Встановлюються у різних установах, неутеплених балконах, дачних будинках для літнього проживання.
Оптима. Це вже вікна підвищеної комфортності. Для їх виготовлення використовуються профілі з 5-6 камер при монтажній ширині 70 мм. Особливості конструкції відповідають підвищеним вимогам щодо теплоефективності та шумоізоляції і є оптимальним рішенням щодо ціни та ефективності для скління квартир та приватних будинків.
Комфорт. У віконних конструкціях цього класу значно покращено теплозахисні показники. Це забезпечується 5-6 камерними профільними системами за ширини, як правило, 76 - 80 мм. Завдяки технічним характеристикам, вони є кращим варіантом скління утеплених та екодомів, для значної економії на опаленні.
Преміум. Продукція найвищого класу енергозбереження. Призначається для встановлення в енергоефективних та пасивних будинках. Багатокамерні системи з шириною монтажу від 80 мм розроблені спеціально з урахуванням комплектації склопакетами великої товщини та забезпечують кращі показники енергозбереження.

Як правильно підібрати вікна для свого житла

Крім відмінностей за класами, вікна розрізняються формою, розмірами, кількістю стулок та типом відкривання. Вони можуть мати традиційну прямокутну форму і нестандартну трапецієподібну, арочну, круглу, з однією або декількома стулками. Можуть бути відкидними, поворотно-відкидними, похило-розсувними, паралельно-зсувними.
Розібратися у всіх тонкощах вибору допоможуть спеціалісти нашої компанії.
У нас представлені пластикові вікна в Україні різної класифікації та профільних систем відомих брендів. У нашій компанії Spez підберуть потрібний Вам варіант залежно від характеристик приміщення, стилю та дизайну інтер'єру та фінансових побажань.

Компанія Spez – це широкі можливості вибору, оптимальні ціни та високий рівень обслуговування!


Еркерний балкон

Еркерний балкон

Виносний балкон

Виносний балкон

Стандартний балкон

Стандартний балкон

Жалюзі

Жалюзі
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок