Вікна
 

Регулювання
вікон

Ремонт
вікон

Заміна
склопакетів

Наші переваги


Ціни


Формуючи ціни на послуги, ми намагаємось бути максимально доступними для кожного і доповнюємо це «Spez» пропозиціями і акціями. Завдяки цьому, кожен може скористатись нашими послугами.

Якість


У нас працюють тільки першокласні спеціалісти, що мають великий досвід та володіють такими якостями як: сумлінність, порядність і чуйність. Звернувшись до нас, ви обов'язково залишитесь задоволені.

Гарантія


Компанія «Spez» впевнена в своїх фахівцях і для підтвердження цього, надає гарантію на усі види робіт: регулювання вікон від 1-го року, ремонт вікон від 3-х років, заміна склопакетів від 5-и років, нові вікна - 7 років.

Виклик майстра


Викликати майстра можна за телефонами:
(098) 731 32 92 або (093) 590 35 17,
а також використовуючи форму
зворотнього зв'язку.

Spez - компанія спеціалістів!Spez - компанія спеціалістів!Spez - компанія спеціалістів!Spez - компанія спеціалістів!Spez - компанія спеціалістів!

«Spez» - компанія спеціалістів!


Компанія «Spez» надає широкий спектр послуг з регулювання, ремонту, а також установки пластикових вікон.

Наша компанія спеціалізується на сервісному обслуговуванні пластикових вікон і дверей, а також виконує якісний монтаж металопластикових конструкцій.
У нас великий досвід роботи, завдяки чому ми даємо правильні рекомендації та виконуємо завдання сумлінно і на найвищому рівні.
Враховуючи складну ситуацію в країні і постійну інфляцію, ми намагаємося бути максимально доступними для нашого клієнта, додаючи до цього значний список «Spez» пропозицій та акцій, який постійно поповнюється. Щоб кожна людина, а тим більше, яка має пільги, змогла скористатися нашими послугами.