Металопластикові вікна

Металопластикові вікна у Києві


Вікна – важлива та помітна деталь у конструкції будинку, яка відповідає за освітленість, доступ повітря та рівень комфорту у приміщенні. Якість і клас встановлених віконних конструкцій багато в чому визначають рівень теплоефективності будинку, що в сучасних умовах високої вартості енергоносіїв дуже позначається на фінансовому стані кожної сім'ї. На сьогоднішній день металопластикові вікна не мають конкурентів, оскільки зібрали в собі такі якості як: енергозбереження, практичність, довговічність і доступність, маючи кращі показники по кожному з них на відміну від вікон з інших матеріалів. Саме завдяки цьому пластикові вікна користуються найбільшою популярністю і так затребувані. Ціна металопластикових в Україні вище, ніж у дерев'яних, проте вартість повністю окупається.
Визначиться з тим, як вибрати та купити металопластикові, пластикові вікна, буває досить складно, оскільки різноманітність пластикових вікон в Україні вражає конструкційними особливостями профільних систем та варіантами склопакетів, формою, кількістю стулок, способами відкриття. Крім того, існує безліч способів декорування рам, стулок та склопакетів. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант для інтер'єру кожного конкретного приміщення..

Основні переваги вікон ПВХ

Теплозахист та звукоізоляція

Це головний плюс пластикових конструкцій. Максимальна герметичність, особливості профільної системи, склопакета та ущільнення значно знижують тепловтрати, захищають від проникнення пилу, вологи та шуму міських вулиць. Що дозволяє зберігати комфортний мікроклімат у приміщенні та значно економити на обігріві та кондиціонуванні.

Довговічність ПВХ

Металопластикові вікна відмінно витримують будь-які зовнішні умови, не зазнають корозії, не реагують на перепади температур та вологості. Профіль з часом не змінює своєї структури, зовнішнього вигляду та функціональності, тому збережуть працездатність понад 20 років.

Зовнішнє оформлення

Дизайн сучасних віконних систем органічно вписується в будь-який інтер'єр приміщення та екстер'єр будівлі, незалежно від стилю та колірного оформлення, оскільки виробники пропонують широку кольорову гаму декорування.

Екологічність ПВХ

Важливою перевагою вікон ПВХ є їхня екологічна безпека у всіх життєвих процесах. Так, при виробництві профілю для стабілізації використовуються нешкідливі компоненти цинк і кальцій, а після закінчення терміну експлуатації, віконна конструкція піддається повторній переробці.

Практичність

На відміну від дерев'яних аналогів, ПВХ конструкції не вимагають витрат часу та сил на фарбування та утеплення на зиму. Їх доведеться лише помити кілька разів на рік.

Безпека

Протизламна фурнітура забезпечує високий рівень захисту від злому, що дуже важливо для приватних будинків та перших поверхів. Для попередження несанкціонованого відкриття дітьми встановлюється спеціальний дитячий замок та передбачено декілька режимів відкривання.

Класифікація металопластикових вікон

Залежно від конструкції, технічних та споживчих характеристик, компанія Spez ПВХ вікна ділить на кілька класів.
Кожен клас відповідає певним стандартам міцності, рівню теплозахисту, звукоізоляції та ціновому діапазону. Оцінюючи ці показники, можна безпомилково вибрати підходящий собі варіант. Що ж є кожен із цих класів, і який краще вибрати? Давайте трохи докладніше розглянемо кожен.
Стандарт - недорогі вікна. Для цих вікон використовуються три-чотирикамерні системи з монтажною глибиною 58-60 мм. Вони мають базові теплоізоляційні властивості, міцність і стійкість до атмосферного впливу. Мають привабливий зовнішній вигляд та ціну. Служать найдоступнішим варіантом скління. Встановлюються у різних установах, неутеплених балконах, дачних будинках для літнього проживання.
Оптима - вікна ціна - якість. Це вже вікна підвищеної комфортності. Для їх виготовлення використовуються профілі з 5-6 камер при монтажній ширині 70 мм. Особливості конструкції відповідають підвищеним вимогам щодо теплоефективності та шумоізоляції і є оптимальним рішенням щодо ціни та ефективності для скління квартир та приватних будинків.
Комфорт - теплі вікна. У віконних конструкціях цього класу значно покращено теплозахисні показники. Це забезпечується 5-6 камерними профільними системами за ширини, як правило, 76 - 80 мм. Завдяки технічним характеристикам, вони є кращим варіантом скління утеплених та екодомів, для значної економії на опаленні.
Преміум - кращі вікна. Продукція найвищого класу енергозбереження. Призначається для встановлення в енергоефективних та пасивних будинках. Багатокамерні системи з шириною монтажу від 80 мм розроблені спеціально з урахуванням комплектації склопакетами великої товщини та забезпечують кращі показники енергозбереження.

Як правильно підібрати вікна для свого житла?

Крім відмінностей за класами, вікна розрізняються формою, розмірами, кількістю стулок та типом відкривання. Вони можуть мати традиційну прямокутну форму і нестандартну трапецієподібну, арочну, круглу, з однією або декількома стулками. Можуть бути відкидними, поворотно-відкидними, похило-розсувними, паралельно-зсувними.
Розібратися у всіх тонкощах вибору допоможуть спеціалісти нашої компанії.
У нас представлені пластикові вікна в Україні різної класифікації та профільних систем відомих брендів. У нашій компанії Spez підберуть потрібний Вам варіант залежно від характеристик приміщення, стилю та дизайну інтер'єру та фінансових побажань.

Компанія Spez – це широкі можливості вибору, оптимальні ціни та високий рівень обслуговування!

Пластикові вікна за відмінною ціною від Spez

Якщо вам потрібне скління квартири, балкона, лоджії або приватного будинку, ми виконаємо всі роботи на найвищому рівні та за гарною ціною. Так як компанія Spez займається продажем, установкою та обслуговуванням металопластикових вікон вже досить давно, нижча вартість конструкцій, на відміну від багатьох конкурентів, обумовлена ​​нашим тривалим співробітництвом безпосередньо з відомими виробниками профілів та склопакетів, а також з оптимізацією процесів, що безпосередньо впливають на остаточну вартість.
У нас завжди відмінні ціни на енергозберігаючі, панорамні, розсувні та найтепліші пластикові вікна.
Завдяки нашій компанії у мешканців столиці та області є чудова можливість купити металопластикові вікна за чудовою ціною. При великому замовленні ви завжди можете розраховувати на додаткові знижки.

Як правильно замовити пластикові вікна?

Для початку слід визначитися з кількістю частин, на які буде ділитися майбутня конструкція та кількістю стулок, що відкриваються, а також із їх шириною. Далі важливо зрозуміти, які стулки будуть оптимальні для вас за типом відкривання поворотно-відкидні або розсувні. Після цього слід вибрати параметри вікна:

 • кількість камер профілю та його конструктивна глибина, тобто клас профілю – недорогі, ціна – якість, теплі, найкращі (кожен має свої конструктивні особливості, показники теплоізоляції та вартість)
 • кількість камер або стекол у склопакеті та його енергозберігаючі властивості (однокамерний склопакет підходить, в основному, для скління неопалюваних приміщень або балконів, двокамерні – для житлових приміщень)
 • фурнітура (від її якості залежить термін та безпроблемне використання, віконних стулок)
 • Комплектуючі та аксесуари (підвіконня, відливи, москітні сітки, жалюзі, дитячі замки)

Для замовлення необхідно викликати замірника, який допоможе розібратися в цих аспектах, зробить необхідні виміри і в правильному вигляді передасть менеджеру для розрахунку остаточної вартості замовлення. Самостійно поміряти вікна ми рекомендуємо тільки для попереднього прорахунку, інакше при неправильному вказівці розмірів, вся відповідальність лягає на замовника. Важливо розуміти, що ціни на пластикові вікна варіюються в широкому діапазоні, але вони безпосередньо залежать від їх розмірів, параметрів, характеристик і комплектуючих.

Де краще замовити пластикові вікна?

Ринок віконних конструкцій Києва перенасичений комерційними пропозиціями. Цим займаються десятки компаній різного рівня і тому буває дуже складно визначитися з компанією та замовити вікна. Проаналізувавши наявні пропозиції та зробивши певні висновки, ми рекомендуємо замовляти вікна у компаній:

 • що пропонують післяпродажне обслуговування конструкцій (про послуги монтажу не йдеться, оскільки вони надаються за замовчуванням більшістю фірм)
 • мають широкий асортимент вікон від відомих виробників (менеджер може підібрати необхідний варіант за вашим бюджетом, не обмежуючись однією маркою)
 • що співпрацюють із брендами безпосередньо (без посередників)
 • які мають багаторічний досвід продажу та установки
 • надають повну інформацію про товар та безкоштовно консультуючих клієнтів
 • що встановлюють прийнятну вартість пластикових вікон
Під усі ці вимоги підходить компанія Spez.kiev.ua

Переваги Spez:

 • У наших спеціалістів досвід роботи від 10 років
 • Маємо багато позитивних відгуків від клієнтів
 • Надаємо всі сертифікати відповідності на будь-які профільні системи та віконні конструкції
 • Готові до продуктивної співпраці

Як купити металопластикові вікна з вигодою?

Щоб купити вікна з вигодою, потрібно провести порівняльний аналіз цін на різні профільні системи, дотримуючись і перевіряючи кожен розрахунок всіх компаній, які ви вибрали для порівняння цін, щоб скрізь були однакові розміри, параметри та комплектуючі конструкцій, що порівнюються. Як правило, це довгий та виснажливий процес із дзвінками та уточненнями багатьох нюансів, але без нього купити вікна недорого, швидше за все, не вийде. Тому ми приготували вам кілька порад.

Як купити вікна недорого:

 1. Не звертайте особливої ​​уваги на знижки. Найчастіше це лише маркетинговий прийом. Фактичну вартість можна дізнатись тільки завдяки розрахунку вашого замовлення.
 2. Давайте на прорахунок відразу все замовлення, а не одне вікно та вкажіть населений пункт для доставки. Вам важлива остаточна вартість замовлення, а не одного вікна.
 3. Намалюйте ескіз усіх конструкцій від руки із зазначенням зразкових габаритних розмірів кожної конструкції та стулок (відкривань) у них із зазначенням монтажної ширини профілю: 60; 70; 82-86 та кількості камер або стекол у склопакеті. Вкажіть кількість енергозберігаючого скла. Уточніть чи потрібний вам монтаж та замір.
 4. Сфотографуйте та надішліть вибраним компаніям на Вайбер, Телеграм або електронну пошту.
 5. Перевірте всі розрахунки на помилки згідно з вашим ескізом. Будь-яка помилка може суттєво вплинути на вартість.
 6. Уточніть про додаткові знижки на замовлення у компаній з найвигіднішими пропозиціями за якістю та ціною (на великі замовлення завжди є додаткова знижка) А також з'ясуйте терміни виготовлення, гарантійний термін, спосіб і порядок оплати.
 7. Купуйте вікна не в сезон. На ціну значно впливає у який сезон року ви купуєте вікна. Взимку, а також у березні та квітні рідко робиться скління, тому вартість металопластикових вікон дешевша, ніж улітку, а особливо восени, коли спостерігається максимальний попит на конструкції.

  Вдалої покупки!!!

Рекомендуємо замовити пластикові вікна у Києві за гарною ціною від Spez.kiev.ua


Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок