GU

GU


GU

Gretsch-Unitas - це одна з найбільших корпорацій Німеччини, що випускає фурнітуру для віконних та дверних конструкцій з металопластику, дерева та алюмінію. На віконному ринку її продукція під брендом GU представлена ​​широким модельним рядом для різних систем відкриття.

• традиційних поворотно-відкидних;
• паралельно-розсувних;
• центрально-поворотні;
• складаються-зсувні (гармошка).

Характерною особливістю фурнітури GU служить фірмове антикорозійне покриття ferGUard, сучасний елегантний дизайн, декоративні накладки, які при розгортанні стулки не подряпують і не ушкоджують поверхню.

Серії фурнітури GU


EURO JET
До цієї серії відноситься фурнітура для поворотно-відкидної системи відкриття. Характеризується м'якою, плавною та безшумною роботою механізмів, високою корозійною стійкістю, щільним приляганням стулок та привабливим дизайном. Важливим плюсом є нижча вартість порівняно з рештою лінійок бренду.


UNI JET CONCEALED

Прихована лінійка фурнітури має низку конструктивних особливостей, таких як практично непомітна петльова група, що робить зовнішній вигляд вікна привабливішим. Всі елементи кріпляться у конструкції шурупами з антикорозійним покриттям без додаткового свердління. У комплектацію входить багаторівневий захист від проникнення зловмисників. Забезпечується герметичне замикання, запобігаючи продуванню та проникненню пилу в приміщенняПаралельно-зсувна серія
Ця серія в основному використовується для монтажу дверних та віконних блоків із великою площею скління. Використовується для економії робочого простору у приміщенні. Найновіші технології кареток, що застосовуються в конструкції, дозволяють стулкам легко і плавно ковзати по напрямних, навіть при великій вазі і габаритах. Процес відкривання та закривання відбувається автоматично при повороті ручки, що робить керування зручним та простим. Для провітрювання ножиці надійно фіксують і утримують стулку у відкинутому положенні від несанкціонованого захлопування під час вітру. Крім комфорту в користуванні та практичності, фурнітура дозволяє втілити цікаві дизайнерські задумки та забезпечує захист від злому 2 класу надійності..


Зсувна фурнітура, що складається
Використання фурнітури цього типу стане найкращим рішенням для місць, де потрібна максимальна ширина проходу. Дана серія оснащена штульповим механізмом, який з'єднаний із спеціальними петлями на стулках. Це дозволяє скласти багатостулкову систему в гармошку. Нижні каретки забезпечують легкий і безшумний рух стулок. Незважаючи на розміри конструкції, фурнітура дозволяє створити максимальну щільність прилягання стулки до рами, високий рівень герметичності. Має шумо і теплоізоляційні характеристики.

Примітка

Навіть найякісніша фурнітура, як і будь-який постійно працюючий механізм, вимагає до себе уважного відношення, оскільки від тривалого користування налаштування можуть збитися. Для фахівців регулювання вікон не складе труднощів і протягом короткого часу функціональність буде відновлена.

Компанія SPEZ надасть професійну допомогу в обслуговуванні та ремонті вікон на високому рівні за невисоку ціну!

Інші марки

 • SIEGENIA
 • MACO
 • ROTO
 • AXOR
 • VORNE
 • KALE
 • WINKHAUS
 • Ви переглядали
  Вас може зацікавити
  Користується попитом
  Виклик майстра

  mob-operator (098) 731 32 92

  mob-operator (093) 590 35 17

  mob-operator (095) 824 64 54

  або використовуйте форму
  зворотнього зв'язку

  Зворотний дзвінок
  Telegram Telegram Viber Обратный звонок