VORNE

VORNE


VORNE


На сучасному ринку віконних комплектуючих широко представлена ​​продукція різних виробників від преміум до середнього та економ класу. Нарівні з німецькою та австрійською фурнітурою широким попитом користується менш дорога, але якісна віконна фурнітура турецького бренду VORNE. На відміну від європейських аналогів, замість безлічі різноманітних серій, компанія пропонує одну універсальну, але з безліччю додаткових комплектацій та опцій. Тому споживач може підібрати оптимальну комплектацію за власною перевагою.

Відмінною рисою бренду є універсальність, якість та доступність. Із запропонованих механізмів можна підібрати комплектацію для металопластикових конструкцій із різним типом відкривання. Всі металеві деталі мають надійне антикорозійне покриття завдяки гальванічній обробці цинком та хромом з фінішним шаром воску.


Базовий варіант
Комплект призначений для конструкцій з поворотно-відкидною системою відкривання та складається з універсальних петель (підходять для лівої та правої стулки), запірних механізмів та ножиць. Забезпечує щільне прилягання стулки, м'яку роботу механізмів, легкий безшумний хід стулки.


Поліпшена комплектація
Ця версія передбачає використання ножиць із серединними засувами та додатковими цапфами, а також мікроліфт-блокатор та механізм для регулювання притиску нижньої петлі.


Блокатор помилкового відкривання
Механізм попереджає розгортання стулки у відкинутому положенні та відкидання її при відкритому. Дозволяє зменшити навантаження на петлі при закриванні.


Багатофункціональні ножиці
• захист від захлопування при вітрі,
• запобігання помилковому відкриттю,
• можливість мікропровітрювання.


Захист від злому
Для підвищення безпеки можна посилити конструкцію протизламними елементами.


Посилені петлі
Витримують стулку вагою 120 кг.
Нижньою петлею за допомогою регулювальних гвинтів коригується положення стулки по горизонталі та вертикалі, а також щільність притиску.


Ручка
Важливий елемент фурнітури, який приводить у дію усі вбудовані механізми та відповідає за естетичність сприйняття вікна.

Слід пам'ятати!
Наші вікна відкриваються і закриваються в будь-яку пору року по кілька разів на день, тому механізм, що експлуатується, вимагає до себе уваги і періодичного сервісного обслуговування. У разі збою в роботі потрібне регулювання вікон.
Фахівці компанії швидко та якісно відновлять потрібні параметри і вікно знову вас радуватиме.
Якщо ж сталася серйозна поломка, без ремонту вікна обійтися не вийде.
Наші співробітники нададуть професійну допомогу за невисоку ціну.

Інші марки

 • SIEGENIA
 • MACO
 • ROTO
 • GU
 • AXOR
 • KALE
 • WINKHAUS
 • Ви переглядали
  Вас може зацікавити
  Користується попитом
  Виклик майстра

  mob-operator (098) 731 32 92

  mob-operator (093) 590 35 17

  mob-operator (095) 824 64 54

  або використовуйте форму
  зворотнього зв'язку

  Зворотний дзвінок
  Telegram Telegram Viber Обратный звонок