WINKHAUS

WINKHAUS


WINKHAUS

Лідируюче місце за надійністю, функціональністю та затребуваністю на світовому ринку займає продукція німецької торгової марки Winkhaus. Компанія випускає фурнітуру, замикаючі механізми та системи безпеки для віконних та дверних конструкцій різних типів з металопластику, алюмінію та дерева. Інноваційні технології у розробках, виробництві та обробці роблять фурнітуру бренду технологічною, функціональною та довговічною.
Використовуючи інноваційні розробки цієї торгової марки, можна максимально адаптувати вікна особливо конкретного приміщення або власні переваги. Всі фурнітурні серії характеризуються високою якістю, надійністю та міцністю. Всі елементи мають стійке антикорозійне покриття, тому можуть служити до 20 років.

Основні серії фурнітури Winkhaus


Серія AutoPilo
t (не випускається)
Використовувалася для виготовлення металопластикових, дерев'яних та алюмінієвих вікон із будь-яким типом відкривання. Стандартний паз (16мм) підходить для монтажу віконних конструкцій різної конфігурації: класичних прямокутних та нестандартних арочних, круглих, мансардних. Особливості конструкції забезпечують простий та швидкий монтаж. Цьому сприяє використання порівняно невеликої кількості деталей, стандартне розташування отворів для петель.


Серія ProPilot

Ця фурнітурна серія є компактною модульною системою, яка забезпечує швидкий монтаж фурнітури, безшумну і плавну роботу механізмів. Використовується для виготовлення поворотних, поворотно-відкидних та розстібних віконних конструкцій прямокутної форми. Система забезпечує традиційний набір функцій із зручним регулюванням у 3 площинах, механізмом піднімання стулки, плавним ходом. Легко доповнюється розширеними функціями.


Серія ActivPilot

Нова лінійка фурнітури ActivPilot є вдосконаленою модифікацією відомої та популярної серії autoPilot. Яка доповнена багатьма інноваційними розробками, які здатні задовольнити практично кожне бажання клієнта. Є модульною системою, що складається з універсальних елементів, що відповідають за виконання декількох функцій. Тому головна відмінність серії – це компактність системи зі значним скороченням деталей.
Відмінні риси ActivPilot:
Оновлена ​​система замикання оснащена восьмигранною грибоподібною цапфою, яка може використовуватися зі стандартними та протизламними планками у відповідь. Забезпечує зручне регулювання притиску стулки до рами у потрібному режимі.


Чотириступінчасте мікро провітрювання
У цій серії для провітрювання є 4 положення замість одного в стандартній версії. Що дозволяє регулювати потрібний об'єм повітря, що надходить.


Мікроліфт-блокатор
Цей механізм знижує навантаження на петлі, що продовжує їм життя і запобігає відкриванню стулки відразу в двох положеннях повороту і відкиду.


Серія DuoPort

Служить чудовим рішенням для монтажу вікон великих розмірів, щоб мінімізувати простір, що займається під час їх відкриття. Використовується для металопластикових систем, слайдорс та дерев'яних конструкцій. Відрізняється високою вантажопідйомністю до 200 кг та легким керуванням системою.
Забезпечує легке та зручне користування, має високу вантажопідйомність елегантним дизайном.
Наші фахівці кваліфіковано дадуть відповіді на всі питання, допоможуть з вибором фурнітури та додаткового оснащення.

Примітка:

Щоб віконні механізми радували надійною та безпроблемною роботою протягом усього терміну служби, слід регулярно виконувати регулювання вікон. У разі відхилень співробітники нашої компанії швидко відновлять потрібні параметри та функціональність системи. Якщо виникли серйозніші проблеми – ми забезпечимо професійний ремонт вікон, незалежно від виробника фурнітури.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у професійному підході та високій якості ремонту за невисоку ціну!

Інші марки

 • SIEGENIA
 • MACO
 • ROTO
 • GU
 • AXOR
 • VORNE
 • KALE
 • Ви переглядали
  Вас може зацікавити
  Користується попитом
  Виклик майстра

  mob-operator (098) 731 32 92

  mob-operator (093) 590 35 17

  mob-operator (095) 824 64 54

  або використовуйте форму
  зворотнього зв'язку

  Зворотний дзвінок
  Telegram Telegram Viber Обратный звонок