Вікна Aluplast у Києві

Вікна ALUPLAST


Вікна ALUPLAST


Промислова група Aluplast – один із найбільших виробників профільних систем ПВХ у Німеччині, який славиться впровадженням інноваційних технологій. Завдяки цьому компанія завжди знаходиться в авангарді галузі та багато в чому її пропозиції випереджають потреби споживчого ринку. Проводячи власні дослідження та використовуючи новітні технічні та наукові досягнення, Aluplast створює продукцію з визначними експлуатаційними якостями. Власна унікальна рецептура гарантує збереження бездоганно білого кольору та первісних характеристик виробів протягом усього терміну експлуатації.


Профільні системи ALUPLASTIDEAL 2000 ( Стандарт )

Технічні характеристики:
- Монтажна ширина - 60 мм.
- Кількість камер - 3
- Опір теплопередачі профілю, R0 = 0,63 м2 ° С / вт
- Максимальна ширина склопакета - 33 мм.
- Товщина зовнішньої стінки - 3 мм.
- Контури ущільнення - 2

- Колір ущільнювача – чорний (у стандартному виконанні)

Опис та застосування
Це завжди популярна класика 3 камерних систем. Профіль із глибиною монтажу 60 мм. з двоконтурним ущільненням, передбачає можливість встановлення склопакета до 33 мм, що забезпечує гідні показники з енергозбереження та шумоізоляції. Універсальність профільної системи дозволяє використовувати її у приміщеннях будь-якого призначення. Ідеально підходить для скління балконів та лоджій, захищаючи квартири від шуму вулиці, літньої спеки та зимової холоднечі. Вікна з профілю IDEAL 2000 стануть оптимальним варіантом для тих, хто хоче поєднати комфорт, практичність та функціональність із економними витратами.


IDEAL 4000 ( Оптима )

Технічні характеристики:
- Монтажна ширина - 70 мм.
- Кількість камер - 5
- Опір теплопередачі профілю, R0 = 0,77 м2 ° С / вт
- Максимальна ширина склопакета - 42 мм.
- Товщина зовнішньої стінки - 2,7 мм.
- Контури ущільнення - 2

- Колір ущільнювача – чорний (у стандартному виконанні)

Опис та застосування
Вікна із профільної системи IDEAL 4000 – це розумне та практичне рішення для створення умов, що відповідають сучасним вимогам енергозбереження, комфорту та функціональності. Профіль з монтажною шириною 70 мм, 5-ма повітряними камерами та двоконтурним ущільненням забезпечує високий ступінь герметичності, звукоізоляції та низький коефіцієнт теплопровідності. Це чудово захищає від вуличного шуму навіть у центрі мегаполісу, проникнення в приміщення пилу та вологи, і дозволяє значно економити на оплаті за опалення та охолодження. IDEAL 4000 чудово зарекомендував себе у склінні утеплених балконів, квартир, будинків та дач.

IDEAL 8000 ( Преміум )

Технічні характеристики:
- Монтажна ширина - 85 мм.
- Кількість камер - 6
- Опір теплопередачі профілю, R0 = 1,0 м2 ° С / вт
- Максимальна ширина склопакета - 51 мм.
- Товщина зовнішньої стінки - 2,7 мм.
- Контури ущільнення - 3

- Колір ущільнювача – чорний (у стандартному виконанні)

Опис та застосування
Інноваційна профільна система відрізняється збільшеною монтажною шириною 85 мм та наявністю 6 повітряних камер, що дозволяє комплектувати вікна склопакетами до 51 мм завтовшки. Це сприяє створенню дуже високого рівня тепло та звукоізоляції. Посилене триконтурне ущільнення створює максимальну герметичність. Тверда центральна перемичка у третьому контурі покращує показник теплозбереження та збільшує стійкість до злому. Є можливість вклеювання склопакетів, що також створює додатковий протизламний захист та знижує втрати тепла. Профіль IDEAL 8000 – безпрограшний варіант для скління пасивних та екодомів із чудовими показниками енергозбереження.ENERGETO®

Це спеціальна лінійка в асортименті бренду. Вона має низку інноваційних особливостей. Насамперед, у конструкції відсутнє традиційне сталеве армування, яке є додатковим провідником холоду/тепла. Його функцію виконує матеріал з армованого скловолокна powerdur, що не поступається за міцністю металу. Але його використання значно полегшує конструкцію та зменшує теплопровідність.
Наступне нововведення – це використання інноваційних технологій:
bonding inside – вклеювання склопакетів підвищує стабільність віконної конструкції, герметичність, надає додаткового захисту від злому;
foam inside – ця технологія забезпечує унікальні показники теплоізоляції та полягає у заповненні камер профілю поліуритановою піною;
safetec inside – тверда перемичка 3-го контуру ущільнення є додатковим посиленням протизламних якостей.
Сукупність цих якостей та технологій дозволяє максимально економити на опаленні, тому віконні та дверні конструкції з профільних систем ALUPLAST ENERGETO® стануть ідеальним варіантом для встановлення в енергоефективних, пасивних та екодомах.

Примітка:
Всі віконні та дверні конструкції потребують догляду та своєчасного техобслуговування для попередження несправностей. У разі виникнення будь-яких збоїв у роботі, слід звернутися до фахівців.
Компанія Spez вам надасть своєчасну професійну допомогу, якщо буде потрібно ремонт вікон, а також виконає якісне регулювання вікон.

У нас ви знайдете високий рівень обслуговування, кваліфікованих фахівців та приємні ціни.

Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок