Вікна Rehau у Києві

Вікна REHAU


Вікна REHAU

Торгова марка REHAU належить однойменному німецькому концерну, який займається виробництвом продукції вже понад 50 років. Значне місце у асортименті займають профільні системи для різного виду скління. Маючи власну дослідницьку базу, виробник постійно вдосконалює склад полівінілхлориду та конструктивні особливості систем. Вирішує спектр завдань у промисловому, офісному будівництві та в оформленні житлових приміщень.
Профіль REHAU дозволяє створювати конструкції будь-яких розмірів, геометричних форм та способів відкривання, забезпечуючи абсолютну надійність, міцність, високу функціональність та теплоізоляцію. Продукція має успіх у різних кліматичних зонах, включаючи екстремальні з суворим кліматом, оскільки витримує широкий діапазон температур і має високі теплоізоляційні властивості. Важливою рисою є екологічність, яка відзначена знаком ЕКО, а також привабливим дизайном.


Загальні характеристики профільних систем REHAU:

• високі показники тепло та шумоізоляції;
• міцний пластик та сталеве армування дозволяють створювати конструкції різних габаритів;
• особливості конструкції дають можливість виготовляти вікна будь-якої геометричної форми;
• поверхня не втрачає блиск і змінює колір протягом усього терміну служби;
• продукція екологічна та нешкідлива.

Профільні системи REHAURehau-Euro-Design 60  ( Стандарт )

Технічні характеристики:
- Монтажна ширина - 60 мм
- Кількість камер - 3
- Опір теплопередачі профілю, R0 = 0,64 м2 ° С / вт
- Максимальна ширина склопакета - 33 мм
- Товщина зовнішньої стінки - 2.7 мм.
- Контури ущільнення - 2

- Колір ущільнювача – чорний (у стандартному виконанні)

Опис та застосування
Цей варіант є оптимальним для економічного скління. Так як відповідає всім стандартним сучасним вимогам щодо тепло та звукоізоляції, міцності, екологічності за доступною ціною. Трикамерна конструкція з монтажною шириною 60 мм, товщиною склопакета до 32 мм та двоконтурним ущільненням створює гідний рівень теплозахисту. Сталеве армування дозволяє створювати віконні та дверні блоки великих розмірів. Приємний дизайн зі скошеними лініями та різноманітність пропонованих кольорів відмінно вписується в будь-який інтер'єр.


Rehau-Euro-Design 70  ( Оптима )

Технічні характеристики:
- Монтажна ширина - 70 мм
- Кількість камер - 5
- Опір теплопередачі профілю, R0 = 0,79 м2 ° С / вт
- Максимальна ширина склопакета - 42 мм
- Товщина зовнішньої стінки - 2.7 мм.
- Контури ущільнення - 2

- Колір ущільнювача – чорний (у стандартному виконанні)

Опис та застосування
Система вищого класу має 5 повітряних камер, 70 мм монтажної ширини та може оснащуватися склопакетом завтовшки до 42 мм. Це забезпечує високий показник захищеності від проникнення тепла/холоду, шуму та вологи. Наявність сталевого армування дозволяє використовувати профіль для виготовлення конструкцій нестандартних розмірів та форм та забезпечує 2 клас безпеки. На сьогоднішній день це найкраща пропозиція бренду щодо співвідношення параметрів ціна-якість. Приємний елегантний дизайн та різноманітність колірного покриття дають можливість реалізувати будь-які дизайнерські завдання.
Вікна з профілю Rehau-Euro-Design 70 стануть оптимальним варіантом для міських квартир, утеплених балконів, приватних будинків та дач, забезпечуючи гідну теплоізоляцію та зменшуючи витрати на опалення.Rehau-Geneo  ( Преміум )

Технічні характеристики:
- Монтажна ширина - 86 мм
- Кількість камер - 6
- Коефіцієнт теплопровідності профілю Uf - 0.8 Вт/(м2K)
- Максимальна ширина склопакета - 52 мм.
- Товщина зовнішньої стінки - 3 мм.
- Контури ущільнення - 3
- Колір ущільнювача – чорний (у стандартному виконанні)

Опис та застосування

Цей профіль визнаний новим словом у віконній сфері, оскільки для його виготовлення використано інноваційний полімер з армуючими волокнами AU FIPRO, виготовлений на основі фіброволоконного матеріалу RAU FIPRO, який надає виробу надзвичайної міцності та опірності навантаженням.
Ці якості дозволили створювати стандартні вікна без використання додаткового армування, що значно полегшило конструкцію та процес монтажу. Простір, яке займає армування тепер заповнюється додатковим утеплювачем. Це посилює і без того високі показники теплозахисних та шумопонижуючих властивостей, які забезпечуються 6-ти камерною конструкцією з 86 міліметровою монтажною шириною та склопакетом 44 – 52 мм.
Наші спеціалісти нададуть компетентну допомогу у виборі профільної системи, щоб вікна відповідали вашим потребам та бажанням.

Профіль Rehau Geneo забезпечує максимальне теплозбереження, тому чудово підходить для скління пасивних та екодомів, в яких основний наголос ставиться на мінімальному споживанні енергії.

Примітка
Будь-які, навіть найдорожчі вікна вимагають до себе уваги, оскільки з часом можуть збитися деякі налаштування.
Періодично слід проводити технічне обслуговування. Фахівці нашої компанії професійно, якісно та швидко виконають регулювання вікна, а при необхідності ремонт фурнітури.

Звертаючись до нас за допомогою, ви знайдете високий рівень обслуговування, кваліфікованих спеціалістів та невисокі ціни.

Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок