Кардинальне поліпшення характеристик пластикових вікон

27.03.2018

Кардинальне поліпшення характеристик пластикових вікон

Якщо ви вирішили замінити пластикове вікно на нове, якісніше і тепліше або воно, на вашу думку, не відповідає вимогам з різних причин, не поспішайте!
Практично усі проблеми можна не лише вирішити, але і зробити так, щоб ваші старі вікна стали не гірше за нові! При цьому Ви гарантовано зможете уникнути цілого ряду істотних проблем, які неодмінно виникають при їх заміні на нові.

Наприклад:

  • руйнування відкосів;
  • бруд, пил і супутні проблеми;
  • відновлення відкосів;
  • необхідність косметичного ремонту (шпалери, плитка і т.д);
  • фінансові витрати на виконання пунктів, вказаних вище;
  • вибір нового вікна і пов'язані з цим перипетії;

Давайте розберемося, не занадто поглиблюючись в технічні подробиці, як це можливо.

За своєю суттю сучасне металопластикове вікно є своєрідним конструктором, основою якого є віконна рама (профіль), в неї вставляються склопакети і навішуються стулки. Стулки, у свою чергу, укомплектовані фурнітурою, а за герметичність цього конструктора відповідає ущільнювач. Саме установка нових рам, є вкрай небажаним процесом в оселі, оскільки цей процес спричиняє ряд істотних проблем з якими доведеться зіткнутися кожному, хто наважиться на цей крок (розруха, пил, бруд, ремонт).

Таким чином, якщо у вашої рами не скінчився термін експлуатації, заявлений виробником, а це від 35 до 50 років, установка виконана якісно і не має фатальних ушкоджень, то вона цілком може служити і далі. Усі інші проблеми з елементами і комплектуючими віконної конструкції можна усунути і модернізувати. Фурнітуру можна відрегулювати, виконати ремонт або замінити на абсолютно нову, ущільнювач замінюється без проблем, а також замінити склопакети, на енергоефективніші (теплі).

Наприклад, якщо в старому вікні замінити склопакети на енергоефективні, а фурнітуру на сучаснішу або якіснішу, то його експлуатаційні характеристики покращають у декілька разів і придбають показники нового сучасного вікна. При такому підході, можна або просто заощадити кошти, або вкласти їх в ще якісніші комплектуючі для вашого вікна і тим самим ще більше підвищити його характеристики.

Для визначення стану вашого вікна вам потрібно буде викликати спеціаліста. Він проведе діагностику і визначить, що краще всього підійде саме вам, враховуючи усі чинники, що впливають на вирішення вашої проблеми.

Таким чином цей спосіб є заощадливим і в той же час дуже ефективним для вирішення проблем, пов'язаних з вікнами.

Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок