Москітні сітки

Ціни на ремонт вікон

Назва послуги Вартість робіт із матеріалом грн.
1 Виклик майстра по Києву Безкоштовно
2 Заміна ущільнювача 35 — 45 грн/м.п
3 Ремонт фурнітури от 150 
4 Ремонт вікна після злому от 150 
5 Заміна комплекту фурнітури поворотно-відкидної стулки от 1200
  ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ВІКОН  
 1 Професійна герметизація підвіконного шва (стик підвіконня з вікном) 80 грн/м.п
2 Чищення та змащення ущільнювача от 50
  Мінімальне замовлення 200 

Москітні сітки на вікна


Москітні сітки на вікна

Пропонуємо вам оцінити незамінні пристрої, придатні як для заміського житла, так і для квартири в межах міста. Йтиметься про москітні сітки.

Навіщо варто встановити москітні сітки на вікна?

Сітки не тільки дозволять запобігти попаданню в приміщення докучливих комах: комарів, мух та інших, не менш неприємних істот, але й затримуватимуть на собі більшу частину міського пилу, що летить у вікна. Ця підмога для алергіків: влітку на москітній сітці затримуватиметься тополиний пух, що літає в повітрі, і різний пилок.

Ті, хто живе на першому поверсі, оцінять переваги встановлення москітної сітки на вікно, оскільки дрібне сміття та шерсть вуличних тварин більше не зможуть потрапити до квартири.

Москітні сітки на вікна варто встановити і господарям кішок чи дрібних свійських тварин. Така установка запобігатиме падінню тварини з вікна – погодьтеся, краще один раз встановити сітки, ніж потім переживати від втрати улюбленця.

Як ви бачите, в установці москітних сіток є лише плюси. Вони не вимагають особливого догляду, достатньо раз на сезон знімати сітки і змивати з них бруд, що налип. Навіть якщо ви живете у висотці, ви здивуєтеся, скільки пилу та бруду раніше непомітно потрапляло у вашу квартиру. Але тепер весь вуличний пил осідатиме не у вашому будинку, а не москітних сітках. Тож рекомендуємо вам найближчим часом купити москітні сітки на вікна у Києві.

Купити москітні сітки на вікна у Києві

Так приємно відчинити вікна влітку. У робочих офісах та житлових будинках теж радять купити москітні сітки на вікна. Таким чином буде запобігти можливості падіння речей співробітників або робочих паперів з підвіконь.

Київ, як будь-яке інше велике місто, вміщує безліч компаній, що виготовляють москітні сітки на вікна. Сітки можна встановити на будь-який склопакет: алюмінієвий, дерев'яний чи пластиковий. Будь-який комплект склопакетів може включати москітну сітку. Купити москітні сітки можна завжди, а встановити їх допоможуть фахівці з віконної компанії. Їх можна монтувати на будь-яку поверхню склопакета. На раму встановлюються додаткові кріплення та готове.

Варіанти кріплення москітної сітки на замовлення у Києві:

- Кріплення із внутрішньої сторони вікна. Москітне полотно кріплять у пази, які встановлюються на каркас склопакета. Виріб ставлять із боку приміщення, забезпечуючи зручний доступ до сітки. Найчастіше такий тип кріплення використовується для великих віконних отворів.

- Кріплення із зовнішнього боку. У такому разі на склопакет із зовнішнього боку ставлять спеціальні лапки, в які впиратиметься москітна сітка. Такий варіант поширений на металопластиковому профілі. Найзручніше спочатку вставити в лапки спочатку верхню частину рами, а потім закріпити в нижній. Операцію треба проводити акуратно та уважно, оскільки сітку можна впустити при встановленні.

- Кріплення із відкриттям. У такому випадку москітну сітку можна відкривати та закривати, як віконну раму. Найзручніший спосіб, який дозволяє без ризику упустити сітку з вікна, виконувати маніпуляції з полотном. З одного боку рами будуть петлі, а з іншого боку – клямка.

Усі москітні сітки на вікна на замовлення легко замовити у компанії Spez

Усі варіанти протимоскітних сіток на вікна можна замовити та встановити на склопакети, але краще обговорити з постачальником усі умови при замовленні, коли ви зберетеся купити москітні сітки на вікна у Києві.

Вибрати антимоскітну сітку легко і просто, достатньо звернутися до спеціалізованої компанії або зайти на сайт Spez.


Безкоштовна відеоконсультація
у Viber і Telegram!

Натисніть на значок месенджеру і покажіть нам проблему по відеозв'язку, можливо, ії вдасться вирішити віддалено

Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок