Сервіс вікон

Вид послуги

Сьогодні широко поширена думка, що пластикові конструкції після установки не вимагають особливої ​​уваги, як старі дерев'яні вікна. Це хибне судження. Багато компаній рекламують дешеві металопластикові профілі з неякісною установкою не пропонуючи обслуговування вікон. Саме це дозволяє залучити клієнта ціною. Але при цьому завжди слід враховувати важливість та необхідність своєчасно виконувати сервісне обслуговування. Досить часто поширені ситуації виходу механізму з ладу, особливо якщо встановлені недорогі вікна з неякісним монтажем та комплектуючими. У такому разі потрібно звернення у віконний сервіс набагато раніше, ніж хотілося б, а частіший сервіс і більш короткий термін служби таких виробів. Це дуже швидко призводить на жаль про заощаджені кошти при покупці. Саме тому, що ремонт вікон завжди обходиться дорожче за стандартне професійне регулювання, ми рекомендуємо відразу спочатку правильно відрегулювати вікна, щоб не переживати про швидку поломку і користуватися із задоволенням. Особливо це стосується вікон від забудовника. Вони, як правило, встановлені неякісно та не відрегульовані належним чином. Насправді дуже мало монтажників вміють якісно відрегулювати вікна після установки. Навіть, якщо і вміють, то роблять це не так часто, як це потрібно, тим більше якщо це будівництво висотного будинку. Тому купивши квартиру, ми рекомендуємо вікна від забудовника ввести в експлуатацію. Сюди входить регулювання, мастило та перерозклинювання склопакета для виставлення правильної геометрії стулки. Це три основні процедури, які виконуються в новобудовах після встановлення вікон забудовником і дозволяють їх правильно експлуатувати з комфортом, продовжуючи термін служби в результаті.

Сервісне обслуговування вікон у Києві. Основні аспекти

Навіть найякісніші вікна вимагають до себе уваги та мастила фурнітури хоча б раз на рік. Раніше старі дерев'яні вікна потребували періодичного фарбування та утеплення щороку до настання холодів та зворотної процедури навесні, оскільки вони не мали якісних ущільнювачів та віконної фурнітури, за якими періодично потрібен догляд. Але тепер сучасні металопластикові конструкції спрощують нам життя та покращують його якість завдяки своїм характеристикам, але для правильної роботи механізму необхідно виконувати комплекс робіт з підтримки механізмів та ущільнювачів у робочому стані щороку. Трохи рідше виникає потреба у сервісному обслуговуванні. Для вирішення цього завдання рекомендуємо звернутися до нашої компанії Spez для швидкого та якісного обслуговування металопластикових вікон та дверей. Ми завжди надаємо якісний сервіс.

Основні послуги з сервісу вікон:

Профілактика

Під профілактикою мають на увазі основні три процедури, а саме:

  • мастило фурнітури;

  • чищення ущільнювача

  • мастило ущільнювача

Ці маніпуляції потрібно проводити щорічно перед зимою.

Регулювання, профілактика та догляд за вікнами

Миття скла та рами щороку після зими, це давно вже стандартна процедура, яку виконують дуже багато. Крім цього, також обов'язково потрібно проводити профілактику, яка полягає у догляді за ущільнювачем та мастилом фурнітури хоча б раз на рік. Ці процедури бажано проводити перед зимою, тому що в теплий сезон, як правило, стулки знаходяться у відкритому положенні досить тривалий час. Це призводить до забруднення ущільнювачів та фурнітури, які відіграють ключову роль у тому, щоб зварювання закривалося правильно, щільно і без продування в зимовий період. Особливо це стосується будинків, близько розташованих до автомобільних доріг з жвавим трафіком або різноманітних промислових об'єктів, де підвищений рівень забрудненості повітря. В цьому випадку, пил дуже швидко в'їдається в раму та гуми ущільнювачів, а головне накопичується у вузлах фурнітури, що прискорює передчасне знос механізму. При такому стані речей профілактику необхідно проводити не менше двох, а то й трьох разів на рік у міру забруднення. Не виконуючи дані рекомендації, це призводить до неправильної роботи всієї системи і дуже скоро знадобиться професійне регулювання пластикових вікон.  ;виконується коли відбувається провисання або зміщення стулки, продування або нещільне прилягання ущільнювача, при розбовтуванні або утрудненому повертанні віконних ручок, зміні положення стулок, заклинювання механізму і т. д.

Ремонт вікон. Часті проблеми

Необхідність у ремонті може виникнути у будь-який момент, марка та матеріал конструкції значення не мають.
Поширені випадки, коли потрібен ремонт:

  • проблеми зі склопакетом, механічні пошкодження, розгерметизація або конденсат
  • вихід з ладу віконної ручки — вважається однією з найпоширеніших проблем
  • розтріскування, руйнування, затвердіння ущільнювача, проникнення холодного повітря в приміщення (при правильному догляді термін служби ущільнювача може досягати 15-20 років)
  • випадання стулки
  • поломка механізму

Перелічені проблеми вважаються найпоширенішими. Після їх виникнення обов'язково слід звертатися до сервісу з ремонту вікон. Spez завжди виконає роботи недорого, швидко та якісно.

Терміновий ремонт вікон

Терміновий ремонт може знадобитися при повністю розбитому склі, проблемах із закриванням стулок, що вийшла з ладу фурнітури. Такі поломки, як правило, потребують негайного вирішення проблеми. Адже з розбитим склом або ситуацією, коли неможливо закрити вікно, особливо взимку, складно уявити комфортне та безпечне перебування в приміщенні. Розуміючи всю складність становища, ми завжди намагаємося якнайшвидше прийти до вас на допомогу.

Де замовити сервісне обслуговування вікон?

Сервісні роботи виконують досвідчені фахівці, тому що звичайна людина без професійних знань та вмінь може лише нашкодити, якщо спробує виконати ремонт самостійно. Крім цього, недосвідчена людина може серйозно зіпсувати елементи конструкції і тоді ремонт вікон та регулювання неминучі, що тягне ще більші витрати, ніж якби це виконував фахівець спочатку.
Всі фахівці компанії «Spez» мають великий досвід, тому ми завжди виконуємо професійне сервісне обслуговування по ремонту вікон недорого, якісно та незалежно від профільної системи та марки фурнітури.


Безкоштовна відеоконсультація
у Viber і Telegram!

Натисніть на значок месенджеру і покажіть нам проблему по відеозв'язку, можливо, ії вдасться вирішити віддалено

Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок