Заміна склопакета на вікнах

13.07.2022

Заміна склопакета на вікнах

Іноді трапляються неприємності. Наприклад, може тріснути скло склопакета і знадобиться заміна зіпсованої деталі. Поломка відбувається, як правило, у двох випадках.

  • Коли під впливом різних причин, наприклад дефекту герметика, відбувається розгерметизація камери склопакета.
  • Або через механічну дію, коли скло пошкоджене. Наприклад, від сильного удару скло може тріснути чи розбитися.

Коли потрібно замінити склопакет?

Зрозуміти, що необхідна заміна склопакета (крім тих випадків, коли склопакет розбитий) можна по бруду, що з'явився між склом, по конденсату всередині пакета. При мінусовій температурі на вулиці усередині склопакету з'являться морозні візерунки.

Знаючи вартість склопакета, варто подумати про заміну зіпсованого полотна. Це дозволить заощадити гроші і не поставить господаря приміщення у ситуацію, коли через дефект скла доведеться оплачувати повну заміну всього комплекту скління.

Допустимо, якщо сталася неприємність і скло пошкоджене: тріснуло або розбите від механічного впливу, то вам потрібно провести заміну розбитого склопакета. Як правило, навіть при сильному ударі одне з двох стекол залишається цілим. І це дозволяє просто звернутися до тієї компанії, де ви замовляли вікна, із замовленням на ще одне скло. У фірмі вже є вся інформація на ваше минуле замовлення. Або відразу звернеться до нашої компанії Spez - наші співробітники швидко та якісно нададуть необхідні послуги.

Вартість заміни одного скла склопакета в Києві справді буде в рази дешевша, ніж придбання нового комплекту для скління вікна ще раз.

Особливості заміни склопакетів

Однак, варто знати, що ідея замінити склопакет може виявитися не такою гарною, як здається. Адже між камерами виробу знаходиться спеціальна речовина — вологопоглинач, який прибирає конденсат із міжкамерного простору. Камери герметично запаюють на заводі, після чого від пошкодження або псування герметика відбувається розгерметизація, яку не в заводських умовах усунути неможливо.

Якщо вікна виготовлені з ПВХ або дерева, заміна склопакетів у пластикових вікнах пройде простіше. Є багато компаній, що займаються заміною скла в склопакетах, які за першою заявкою поміняють вам прийшло в непридатність скла на нові. Крім того, працівники можуть прибрати ті помилки, які могли бути допущені під час встановлення вікон. Наприклад, розклинювання скла у стулці, що може створити видимість порушення герметизації склопакета. Фахівці усунуть недоліки, які могли виникнути при порушенні технології складання та встановлення виробу.

Не варто займатися заміною скла пластикового вікна своїми силами, так як у, наприклад, склопакетів на стулках, що відкриваються, досить складна система налаштування. Нефахівець не зможе якісно провести роботу, правильно розклинивши склопакет у стулці. Якщо роботи виконані неправильно, то стулка швидко просідатиме і через деякий, дуже нетривалий час, заклинить у рамі.

Крім того, досить легко пошкодити виріб під час встановлення його на місце. За статистикою, досвідчений віконний майстер може зіпсувати за весь час своєї роботи не менше трьох комплектів склопакетів.

Виробник гарантує, що склопакет прослужить до десяти років, якщо у виробі використано однокомпонентний герметик. Якщо використаний двокомпонентний герметик, вікно прослужить і до двадцяти років.

Виконуючи заміну склопакетів у пластикових вікнах, ви можете усунути ті недоліки, які залишилися після неякісного складання.

Заміну безглуздо робити, якщо необхідна заміна фурнітури або ущільнювача.

Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок