Утеплення балконів

Утеплення балкона

Утеплення балкона у Києві

Для розширення корисного простору квартири, без проведення об'ємного перепланування, достатньо надійно утеплити балкон. Спочатку здійснюється скління балкона, а потім виконуються утеплювальні роботи з використанням різних матеріалів. На першому етапі роботи підбираються матеріали для утеплення. Хоча ефект підтримки температури у матеріалів схожий, вони відрізняються своєю вартістю і способом укладання. Утеплення балкона у Києві спеціалістами з компанії Spez проводиться у найстисліші терміни, якісно та на високому рівні.

Утеплення балкона зсередини – поради професіоналів

Важливим моментом при здійсненні подібних робіт є створення ефективного гідробар'єру з пароізоляції, що не утворює конденсату. Його відсутність незмінно призводить до появи вологи, при зустрічі холодного вуличного повітря з теплим кімнатним, на внутрішній стінці зовнішньої обробки. Так як у Києві протягом року погодні умови кардинально змінюються від дуже високих літніх температур до сильних зимових морозів, утеплення заскленого балкона – це дуже актуально! Якщо утворюватиметься конденсат, він може зробити непридатним утеплювач, через що з'явиться цвіль. В результаті доведеться здійснювати капітальний ремонт балкону.

Нашою компанією роботи проводяться одночасно з урахуванням захисту від холоду та вогкості спеціальним утеплювачем балконів. Можна провести утеплення балкона зовні, причому утеплення балконів та лоджій фахівці компанії можуть здійснювати різними варіантами з урахуванням кожного конкретного об'єкта.

Найчастіше місцем для утеплювача є вільний простір під вагонкою. Ми рекомендуємо проводити утеплення балкона пінополістиролом, піноплексом та пінопластом. Теплоізоляція може бути одно- та двошаровою, проте слід враховувати, що при подвійному шарі на 20 мм зменшаться розміри приміщення, що утеплюється.

Бюджетна ціна у поєднанні повного комплексу робіт «під ключ»

Щоб у утепленому приміщенні добре зберігалося тепло і фінансові витрати були мінімальними, слід таку важливу роботу довіряти виключно досвідченим фахівцям. Для теплоізоляції слід використовувати лише високоякісні матеріали. Крім якісного закладення швів і стиків, потрібно пам'ятати про зовнішню красу приміщення, що утеплюється. Спеціалісти компанії Spez проведуть утеплення балкона зсередини, а також зовнішнє утеплення балкона так, що вам завжди буде тепло і затишно в цьому утепленому приміщенні.

У нашій компанії можна замовити утеплення балкона зовні та зсередини за дуже відповідними цінами для будь-якої категорії населення. У нас дуже суворо із дисципліною. Виділена бригада фахівців виконає всі роботи від початку і до здачі об'єкта «під ключ». Ми допоможемо підібрати необхідні якісні матеріали за добрими цінами. Усі заплановані роботи будуть виконані вчасно та з високою якістю!


Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок