Вікна для житлової дачі

Житлова дача

Вікна для житлової дачі

Будівництво дачі підходить до завершальної стадії, або починається капітальний ремонт, тобто настав час задуматися про вікна. Завдання це серйозне і підходити до його вирішення, потрібно виважено та обдумано. Вікна ПВХ для житлової дачі на сьогоднішній день найоптимальніший за ціною та якістю варіант. Вони зручні в монтажі та експлуатації, мають потрібні теплозахисні характеристики, довгий термін служби і доступну вартість.
Щоб забезпечити комфортне проживання, слід визначитися, вікнам якого типу енергозбереження віддати перевагу. Якщо Ви плануєте приїжджати на дачу протягом усього року або взагалі проживати там постійно, Вам доведеться дбати про створення та збереження тепла. Навіть при добре налагодженому опаленні важливо створити умови для його заощадження і допомагають правильно підібрані вікна. Адже саме вони часто спричиняють 50% тепловтрат.
Тому встановивши в будинку енергозберігаючі вікна, Ви створите необхідний комфорт і можете зігрівати приміщення з меншими витратами. Що сьогодні дуже позначається на бюджеті. Для житлової дачі ми рекомендуємо вікна «Оптіма» як найраціональніший варіант.

Особливості вікон «Оптіма»

Розглянемо докладніше, що таке вікна "Оптіма". Як можна судити з назви, це найкраще поєднання якості та ціни. Вони виготовляються з 5-ти та 6-ти камерних профільних систем відомих українських та зарубіжних виробників. Монтажна глибина 70мм. дозволяє встановлювати двокамерні склопакети збільшеної товщини, що забезпечує достатню енергоефективність та шумоізоляцію.
Ширина профілю та армування дозволяють виготовляти віконні конструкції різних розмірів, конфігурації та типів відкривання. Вони зручні в експлуатації, не вимагають особливого догляду, здатні забезпечити оптимальний комфорт.
Крім того, це зручний варіант у дизайнерському плані. Вікна "Оптіма" в житлову дачу успішно вписуються фактично в будь-який інтер'єр. Щоб підкреслити особливості стилю, можна замовити ламінацію профілю або прикрасити склопакети шпросами. Ламінацію можна замовити внутрішню та зовнішню, для цього пропонується широкий вибір варіантів.

Критерії вибору вікон для житлової дачі

При виборі вікон для житлової дачі або приватного будинку, крім теплоефективності віконних конструкцій, враховується ще ряд факторів. Це конфігурація та розміри. Від параметрів віконних отворів залежать розміри вікон, кількість стулок у них, чи всі вони відкриватимуться і тип відкривання.
Важливою якістю є функціональність та зручність експлуатації. Ці властивості безпосередньо залежать від правильно підібраної фурнітури. І в цьому випадку надмірна економія може вилитися в малу функціональність, незручність експлуатації та навіть у некоректну роботу механізму. Наші фахівці рекомендують віддавати перевагу фурнітурі відомих торгових марок, яка відрізняється тривалою та надійною роботою. Це, як правило, європейські бренди, але непоганою якістю та доступною ціною може порадувати вітчизняна та турецька продукція. Не варто забувати і про безпеку, для цього фурнітура має бути укомплектована протизламними елементами. Які доповнять міцну конструкцію вікна та зроблять його важкодоступним для проникнення.
Залежно від бажання та архітектурного задуму, вікна для житлової дачі можуть мати традиційну прямокутну форму, арочну, трапецієподібну, овальну та інші. Конструктивні особливості профілів для вікон Оптиму дозволяють втілити будь-які Ваші забаганки без шкоди для міцності, вони робляться глухими, що відкриваються. Глухі мають ширший просвіт і сприяють кращому освітленню в кімнаті. Зовнішній бік складно помити без спеціальних пристроїв.

За способом відкриття вікна в житлову дачу поділяються на:

• поворотні - стулка відкривається по вертикальній осі всередину будинку. Це зручно для миття та провітрювання;
• відкидні – це менш поширений варіант. У цьому випадку стулка закріплюється на горизонтальній осі і опускається вниз лише частково. Кут нахилу визначається вмонтованим обмежувачем;
• поворотно відкидні – найзручніший у користуванні тип вікна. Механізм працює в дух напрямках – вертикальному та горизонтальному, що забезпечує зручне провітрювання та догляд.

Основні переваги пластикових вікон для житлової дачі:

• високі показники по тепло та звукоізоляції;
• оптимальний баланс якості та ціни;
• стильний сучасний дизайн;
• широкі можливості декорування;
• стійкість до погодних та механічних впливів;
• не змінюють зовнішній вигляд під впливом сонця;
• простота в експлуатації та догляді;
• тривалий термін служби понад 20 років.

Підсумовуючи, можна сказати, що вікна для житлової дачі цього класу стануть раціональним рішенням для скління житлової дачі, приватного будинку або квартири. Вони дозволять створити потрібний мікроклімат у приміщенні без зайвих витрат і заощадити кошти на опаленні.

Наша компанія Spez спеціалізується на виготовленні віконних та дверних конструкцій різних видів та призначень. Ми можемо запропонувати Вам широкий вибір профільних систем та фурнітури провідних брендів. За допомогою наших фахівців Ви зможете підібрати найкращий варіант для скління заміського будинку за вартістю, дизайном та оснащенням. А ми якісно та швидко встановимо їх, щоб у Вашому домі завжди було тепло та затишно.

Пластикові вікна для житлової дачі: Ціна


ТИП ВІКНА

ПРОФІЛЬ

Однокамерний 
енергозберігаючий
склопакет

Двокамерний
енергозберігаючий
склопакет

REHAU Euro 70 
(70мм.) - 5 камер
2522 грн. 2638 грн.
TROCAL ST 70
(70мм.) - 6 камер
2506 грн.  2625 грн. ( ХІТ )
     
REHAU Euro 70 
(70мм.) - 5 камер
3426 грн. 3622 грн.
TROCAL ST 70
(70мм.) - 6 камер
3392 грн. 3600 грн. ( ХІТ )
     
REHAU Euro 70 
(70мм.) - 5 камер
3915 грн. 4127 грн.
TROCAL ST 70
(70мм.) - 6 камер
3949 грн. 4115 грн. ( ХІТ )
     
REHAU Euro 70 
(70мм.) - 5 камер
5633 грн. 5965 грн.
TROCAL ST 70
(70мм.) - 6 камер
5566 грн. 5950 грн. ( ХІТ )
     

Ціни вказані без встановлення.
Замір, доставка та демонтаж - безкоштовно!

Spez - віконна компанія в якій ви зможете вибрати вікна для себе!
Для замовлення металопластикових вікон потрібно:
  1. Викликати замірника (безкоштовно);
  2. Узгодити кількість та тип відкривання стулок (поворотне відкривання, поворотно-відкидне відкривання або відкидне відкривання);
  3. Підібрати профіль, склопакет, фурнітуру;
  4. Вибрати дизайн та опції (ламінація, тонування, шпроси);
  5. Укомплектувати (москітна сітка, підвіконня, відлив, козирок, жалюзі, укоси).

Встановлення пластикових вікон "Оптіма" - це чудове рішення для створення відмінних житлових умов та відчутна економія Ваших коштів на підтримку комфортної температури в приміщенні цілий рік.

Не робіть помилку, зробіть свій будинок теплим та комфортним відразу!


Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок