Як відрізнити енергозберігаючий склопакет від звичайного?

13.07.2022

Як відрізнити енергозберігаючий склопакет від звичайного?

Зібравшись замінити вікна, будь-який господар зупинить свій вибір на склопакетах. Але чи знає він, що склопакет відрізняється різницею? Як правило, запитавши "вікна металопластикові енергозберігаючі" або "енергозберігаючі вікна купити" ви побачите безліч пропозицій від різних постачальників і установників, у тому числі від нашої компанії Спец. Варто знати, що є прості склопакети, а є енергозберігаючі. Технологія їх виробництва була розроблена зовсім недавно, тому вони не отримали ще масової популярності серед покупців.

Енергозберігаючі вікна: Ціна

Будь-якій людині зрозуміло, що краще зараз витратити трохи більше на покупку енергозберігаючого варіанта, щоб потім можна довгі роки економити на рахунках за електрику та обігрів квартири, ніж взяти звичайний склопакет, який швидше втрачатиме тепло.

Що таке енергозберігаючі вікна ПВХ? Як їх виробляють і чим вони відрізняються від звичайних склопакетів?

Порівняно недавно почали випускати скло, де застосовані енергозберігаючі технології. Однак новинка досить швидко була взята на озброєння у різних сферах застосування. Таке скло можна дізнатися з маркування «К». Ця літера повідомлятиме покупцю, що по всій площі пластикового вікна енергозберігаючого розпорошено тонкий металевий шар завтовшки до 0,12 мікрона.

Неозброєним поглядом складно розглянути таке напилення, але воно дуже добре працює, показуючи високі параметри теплозбереження та відображення тепла. В основі металевого напилення знаходяться оксиди надміцного титану та відомого всім срібла.

Склопакети з таким напиленням покажуть дуже великий термін служби – до 15 років. Деякі виробники напилюють тонкий шар металу на звичайні склопакети, щоб продовжити їх термін служби та надати вікнам енергозберігаючі якості.

Чому фахівці рекомендують вам вибирати саме склопакети з металевим напиленням.

Переваги склопакетів:

  • високі теплоізоляційні властивості.
  • невелика вага конструкції (якщо порівнювати із звичайними склопакетами).
  • відсутність конденсату на вікнах – це дуже важлива перевага.
  • металевий шар захистити склопакет від вигоряння під впливом сонячного проміння.

Причини купити енергозберігаючі вікна

Теплозберігаюче скління дуже добре в холодну пору. Взимку тепло не може вийти назовні, що зменшує загальні втрати будинку. Влітку сонячні промені не можуть проникнути всередину і нагріти приміщення – вам не буде спекотно в літню спеку. Як бачите, металеве напилення добре зберігає тепловий баланс приміщення.

Оскільки склопакети досить легкі, їх фурнітура покаже більший термін служби, ніж аналогічна на стандартних склопакетах.

Металеве напилення назавжди прибере конденсат на вікнах. На звичайних вікнах таке явище можна спостерігати кожної зими, коли в квартирі тепло, а на вулиці сильний мінус.

Великий плюс у захисті від проникнення до ультрафіолету. Речі, картини, шпалери вони більше не вигорять на сонці.

Якщо хочете подивитися на приклади, то зверніть увагу: Навіть простий однокамерний склопакет з напиленням вказує на чверть кращі теплозберігаючі характеристики, ніж звичайний склопакет безкамерний без металевого шару.

Двокамерні енергозберігаючі склопакети варто встановити в тому випадку, якщо ваші вікна виходять на дуже галасливу вулицю.

Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок