Енергозберігаючі вікна

Енергозберігаючі вікна

Енергозберігаючі пластикові вікна


Енергозберігаючі вікна встановлюються для підвищення комфорту та затишку в будинку. Сьогодні існує велика кількість технологій, що дозволяють досягти необхідного результату. Основна особливість енергоефективних профілів від стандартних конструкцій полягає у можливості зниження тепловтрат до 40%. Зниження рахунків за комунальні платежі виправдовує витрати на їх монтаж.

Металопластикові енергозберігаючі вікна передбачають використання спеціальних компонентів. Застосування сучасних технологій забезпечує рівномірне розподілення ресурсів без великих втрат. Інновації дозволяють покращити системи, технології енергозберігаючих панорамних вікон використовуються повсюдно.

При виборі енергозберігаючих пластикових вікон слід звернути увагу на такі параметри:

  • профіль;
  • тип склопакета;
  • монтаж, налагодження.

Забезпечити стовідсоткове енергозбереження допоможе встановлення п'ятикамерного профілю із двокамерним склопакетом. Слід зазначити, що такий варіант вважається базовою комплектацією, більший ефект досягається при монтажі посиленого шестикамерного профілю. Такий варіант допоможе скоротити споживання тепла в холодну пору року, дозволить уникнути охолодження влітку..

Особливості вибору віконного профілю з енергозберігаючим склом

Стандартні віконні конструкції можуть оснащуватися одно-або двокамерними пакетами. Ефективність досягається за рахунок правильного обраного профілю. При цьому слід враховувати, що скло також пропускає холодне повітря через ущільнювач.
При виборі слід звертати увагу на якість віконного профілю та бренд, важливо перевірити, чи вікно не є підробкою. Компанія Spez займається продажем енергозберігаючих вікон від виробника. Усі деталі та нюанси щодо обраного бренду рекомендується уточнити у компанії-виробника.

Основна відмінність енергозберігаючих склопакетів від звичайних полягає у наповнювачі, замість повітря туди закачується криптон та аргон. Обидва гази належать до категорії інертних, вони не підтримують горіння, не вступають у реакцію з іншими компонентами. Таке середовище не підходить для розвитку мікроорганізмів, утворення конденсату. Вона забезпечує надійний бар'єр для проникаючого з вулиці до приміщення холодного повітря. Це сприяє підвищенню енергоефективності до 5% при використанні аргону та до 10% при застосуванні криптону.
Гази не вважаються отруйними, забезпечують максимальне блокування теплопередачі. Термін служби слід відраховувати з наповнення, для аргону він становить 20 років, для криптону сягає 29 років. Після цього терміну газ вивітрюється, конструкція функціонує в стандартному режимі.

Ціна енергозберігаючих вікон залежить від кількості камер та використаного газу

Також створення цього типу скла передбачає нанесення спеціальної кулі за допомогою магнітного напилення срібла. Таке покриття забезпечує пропускну здатність, але блокує віддачу. Працює технологія за принципом дзеркала, відбиваючи внутрішній мікроклімат у зворотний бік, не даючи вислизнути надвір. Фахівець за необхідності допоможе визначитися з вибором, проконсультує з вартості та інших питань.


Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок