Скління балконів

Засклення балкона у Києві та області


Балкон або лоджія можуть бути повноцінним додатковим простором квартири. Скління та оздоблення балкона дозволять перетворити ці квадратні метри на функціональний та затишний простір. Для користування приміщенням у будь-яку пору року не підійде лише скління балкону. Київ далеко не південний регіон і тут бувають низькі температури, тому знадобиться ще й утеплення виносної конструкції.

Правильно виконане скління балкона склопакетами знижує потік шуму з вулиці. До проведення ремонтних робіт, з балконних дверей найчастіше намагається вирішити цю проблему може скління балкона. Вартість витрат на виконання всіх робіт з утеплення, скління та обробки балкона окупить себе: менше витрат на опалення в зимовий період, розшириться життєвий простір квартири.

Ви можете замовити скління балкона, а можете вибрати повний комплекс робіт з благоустрою та перетворення нового приміщення. Наприклад, утеплити балкон, замовити обробку балкона зовні та зсередини, або порадувати себе французьким балконом.

Приймаємо рішення про благоустрій балкону

Найбільш популярна послуга це скління балкона. Пластикові вікна служать основою благоустрою та забезпечують звуко- та теплоізоляцію. А якщо у вас перший поверх, то захист від зламів Вам забезпечений. Крім робіт, зав'язаних на зовнішньому склінні балкона, ціна включає і встановлення віконно дверного блоку між балконом і кімнатою. Наша компанія працює з металопластиковими конструкціями. Додатково до стандартного скління наші майстри можуть:

  • Розширити винесення балкона по плиті для збільшення площі;
  • Збільшити балконний простір з виносом по підвіконню.

Винос передбачає виконання зварювальних робіт або посилення бетонної плити з основи. При таких видах робіт потрібно встановити дах, який повинен бути високоміцним і не стати містком холоду. Встановлення даху знадобиться і на балконі, розташованому на верхньому поверсі будинку.

Оздоблення балкона із зовнішньої та внутрішньої сторони. Ще один вид робота, який є важливим етапом у створенні привабливого інтер'єру всередині, і екстер'єру, що вписується зовні. При виборі замовника всі звертають увагу на фотографії готових робіт. Вони дають уявлення, яким може стати балкон після його благоустрою фахівцями.

Французький балкон. Такий варіант підійде любителям видових вікон. Замислюючись скільки коштує скління балкона на кшталт панорамного скління в підлогу, слід насамперед розуміти, що дасть такий вид благоустрою. По-перше, значне зниження витрат на оздоблення, по-друге, приплив природного висвітлення.

Роботи з утеплення перетворять ваш балкон на затишний простір, придатний для використання у будь-яку пору року. Вартість такого ремонту вища за стандартний, але ваші вкладення виправдаються, і ви отримаєте додатковий життєвий простір.

Оздоблення виходу на балкон. Роботи з благоустрою входу змінять зовнішній вигляд суміжної кімнати, поєднають простір та усунуть пороги.

Де замовити скління балкона в Києві?

Ви все ще думаєте, де замовити скління балкона в Києві? Компанія Spez готова запропонувати Вам послугу балкон під ключ. Ця послуга дозволяє перекласти відповідальність за якість всіх етапів на одного підрядника. Ви заощадите час, нерви та отримаєте найвигідніші розцінки.


Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок