Віконні системи

Популярні віконні системи


Популярні виробники металопластикових вікон

металопластикові вікнаПопулярні європейські виробники металопластикових вікон створюють продукцію за різними технологіями, що відрізняються своїми перевагами та недоліками. На сайті «Spez» представлені вироби компаній:

  • Rehau;
  • Salamander;
  • Trocal;
  • Aluplast;
  • Kommerling.

Під кожним брендом випускаються гідні металопластикові вікна зі своєю історією, унікальністю та досягненнями. Вони якісно усувають піддування та протяги, відрізняються довговічністю. Незважаючи на різницю технологій, профільні віконні системи умовно поділяються на класи:

металопластикові вікнаОсобливість полягає в конструкції пустотілої рами. Більшість камер позитивно впливає на теплоізоляційні характеристики..

Профільна система «Стандарт»

Має широке поширення, встановлюється не лише у приватні будинки, а й у офіси, громадські будівлі. Вікна «Стандарт» підходять для шкіл, лікарень, ВНЗ тощо. Крім мінімальної ціни, такі віконні системи якісні, весь термін експлуатації зберігають початковий зовнішній вигляд, прості у догляді..

Особливість системи «Стандарт» полягає в кількості камер – максимально створюється чотири. Є варіанти із трьома камерами, при монтажній глибині до 6 см.

Профільна система «Оптима»

Інженери Rehau, Aluplast, Opentec та інших компаній створили більш енергоефективний профіль, що складається з п'яти або шести камер з монтажною глибиною 7 см. Збільшена площа «порожнечі» дозволяє використовувати вікна «Оптима» у приватних будинках та квартирах. Цей клас профілів є збалансованим, адже відрізняється найкращим співвідношенням ціна-якість.

Наведена на сайті таблиця полегшує вибір металопластикових вікон залежно від характеристик склопакета.

Профільна система «Комфорт»

Цей різновид профільної системи відрізняється від попереднього типу лише за одним параметром – монтажна глибина. Тепер вона досягає 8 см при кількості камер 5-6 штук. Таке конструктивне рішення прийняте для можливості встановлення у рами склопакетів збільшеної товщини. Категорії вікон «Комфорт» вибирають власники приватних будинків чи елітних квартир для максимальної економії на опаленні.

Профільна система «Преміум»

Вікна класу «Преміум» проектувалися спеціально для енергоефективних будинків із гарним утепленням. Ширина та кількість камер профілю дозволяють створити максимальну теплоізоляцію приміщення. Крім цього в них монтуються найдорожчі та ефективні склопакети.

Кожна створена порожнина у рамі призначена до виконання певної функції – міцність конструкції, відведення вологи, кріплення фурнітури. На підставі теплотехнічного розрахунку визначається розташування та кількість камер.

Всі популярні класи профільних систем вікон можна замовити з установкою в компанії «Spez».

Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок