Віконні системи

Заощаджуй на вікнах та сервісі

Акції та знижки на пластикові вікна та сервіс від компанії
Spez

Детальніше
Акції та знижки

Популярні віконні системи

Популярні виробники металопластикових вікон

металопластикові вікна

Популярні європейські виробники металопластикових вікон створюють продукцію за різними технологіями, що відрізняються своїми перевагами та недоліками. На сайті «Spez» представлені вироби компаній:

  • Rehau;
  • Salamander;
  • Trocal;
  • Aluplast;
  • Kommerling.

Під кожним брендом випускаються гідні металопластикові вікна зі своєю історією, унікальністю та досягненнями. Вони якісно усувають піддування та протяги, відрізняються довговічністю. Незважаючи на різницю технологій, профільні віконні системи умовно поділяються на класи:

металопластикові вікна

Особливість полягає в конструкції пустотілої рами. Більшість камер позитивно впливає на теплоізоляційні характеристики..

Профільна система «Стандарт»

Має широке поширення, встановлюється не лише у приватні будинки, а й у офіси, громадські будівлі. Вікна «Стандарт» підходять для шкіл, лікарень, ВНЗ тощо. Крім мінімальної ціни, такі віконні системи якісні, весь термін експлуатації зберігають початковий зовнішній вигляд, прості у догляді..

Особливість системи «Стандарт» полягає в кількості камер – максимально створюється чотири. Є варіанти із трьома камерами, при монтажній глибині до 6 см.

Профільна система «Оптима»

Інженери Rehau, Aluplast, Opentec та інших компаній створили більш енергоефективний профіль, що складається з п'яти або шести камер з монтажною глибиною 7 см. Збільшена площа «порожнечі» дозволяє використовувати вікна «Оптима» у приватних будинках та квартирах. Цей клас профілів є збалансованим, адже відрізняється найкращим співвідношенням ціна-якість.

Наведена на сайті таблиця полегшує вибір металопластикових вікон залежно від характеристик склопакета.

Профільна система «Комфорт»

Цей різновид профільної системи відрізняється від попереднього типу лише за одним параметром – монтажна глибина. Тепер вона досягає 8 см при кількості камер 5-6 штук. Таке конструктивне рішення прийняте для можливості встановлення у рами склопакетів збільшеної товщини. Категорії вікон «Комфорт» вибирають власники приватних будинків чи елітних квартир для максимальної економії на опаленні.

Профільна система «Преміум»

Вікна класу «Преміум» проектувалися спеціально для енергоефективних будинків із гарним утепленням. Ширина та кількість камер профілю дозволяють створити максимальну теплоізоляцію приміщення. Крім цього в них монтуються найдорожчі та ефективні склопакети.

Кожна створена порожнина у рамі призначена до виконання певної функції – міцність конструкції, відведення вологи, кріплення фурнітури. На підставі теплотехнічного розрахунку визначається розташування та кількість камер.

Всі популярні класи профільних систем вікон можна замовити з установкою в компанії «Spez».

Калькулятор вікон

У нашому калькуляторі Ви можете в режимі онлайн самостійно розрахувати вартість пластикових вікон, обравши тип, бренд, склопакет і фурнітуру, а також вказати розміри і кількість. Якщо ви не визначилися з вибором, наші менеджери допоможуть підібрати найкращі варіанти за вашим бюджетом.

Калькулятор вікон
Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Зворотній дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок