Комплектуючі для вікон

Комплектуючі для вікон


У заміських будинках і квартирах найчастіше встановлюються металопластикові вікна через їх красивий зовнішній вигляд, енергоефективність і доступність. Вони служать довше дерев'яних та здатні підтримувати правильний мікроклімат у приміщенні.

Але, як правило, простої установки вікон недостатньо, тому до комплектації входять додаткові комплектуючі та аксесуари. З їхньою допомогою створюються правильні експлуатаційні характеристики, і навіть закінчений зовнішній вигляд.

Комплектація вікон

Сучасні вікна неможливо уявити без наступних компонентів:

  • склопакети;
  • фурнітура;
  • підвіконня;
  • укоси;

Аксесуари для вікон

  • москітні сітки;
  • жалюзі;
  • дитячі замки

Компанія «Spez» займається виробництвом та ремонтом металопластикових вікон. У роботі використовуються лише якісні комплектуючі, які здатні прослужити понад 7 років.

Склопакети

Будь-якого матеріалу виготовлені сучасні віконні рами, в них завжди можна встановити як звичайні однокамерні або двокамерні склопакети, так і енергозберігаючі, удароміцні і шумоізоляційні. Технічні характеристики деяких варіантів наведено на окремій сторінці.

Фурнітура

Металопластикові вікна складно уявити без фурнітури, завдяки якій забезпечується комфорт користування, герметичність та злостійкість. Фурнітура, зазвичай, складається з безлічі елементів, кожен із яких виконує роль у загальному механізмі. До основних елементів відносять: ручка, приводний механізм, кутова передача, «ножиці», петльова група, цапфа, планка у відповідь, подовжувач, середній запор і декоративні накладки. У кожного виробника фурнітури є свої нюанси та особливості, але принцип роботи та призначення елементів однакові.

Підвіконня

На пластикові вікна передбачається встановлення підвіконь. Вони підбираються індивідуально для кожного будинку чи квартири в залежності від приміщення, дизайну інтер'єру та індивідуальних уподобань. Сучасні підвіконня виготовляються із різних матеріалів: ПВХ, ДСП, дерево, камінь (штучний, натуральний). Всі матеріали мають чудові властивості: витримують перепади температури, не гниють, довговічні, не вигоряють на сонці, прості у догляді, красиві і т.д., але у кожного є свої плюси та мінуси.

Укоси

Закінчений зовнішній вигляд віконного отвору формують укоси. На сьогоднішній день існує три основні види: пластикові, штукатурні, дерев'яні. Вони, своєю чергою, ділитися ще кілька видів і в кожного є свої особливості, недоліки і переваги. Наприклад, пластикові укоси призначаються для покращення тепло та звукоізоляційних характеристик, вирішують проблеми традиційних бетонних укосів. Виступають своєрідним оздоблювальним матеріалом, адже під них допускається укладати теплоізоляцію. Пластикові укоси прості у догляді, довговічні, не вимагають додаткової обробки.

Москітні сітки

Призначені не тільки для захисту приміщення від комах, але виконують низку додаткових функцій. Москітні сітки на металопластикових вікнах затримують пил, частинки сміття, тополиний пух та пилок, які є у вуличному повітрі. Крім цього, домашні тварини зможуть безпечно дихати свіжим повітрям, без ризику втекти або випасти. Сітки виготовляються із міцного полімеру, здатного служити понад 7 років.

Жалюзі

З їхньою допомогою формується красивий зовнішній вигляд вікна. Жалюзі здатні регулювати освітлення кімнати залежно від особистих уподобань. Виготовляються виходячи з габаритів металопластикового вікна, не руйнуються від впливу ультрафіолетових променів, прості у догляді.

Дитячі замки

Забезпечують безпеку дитини, не дозволяючи самостійно відчинити вікно. У кожного виду дитячого замку є свої особливості, які потрібно враховувати під час придбання та встановлення.

Перед покупкою пластикового вікна бажано обміркувати та врахувати необхідність всіх перерахованих вище комплектуючих та аксесуарів. Якщо Ви вагаєтесь або не можете визначитися з вибором, ми з радістю Вам у цьому допоможемо.

Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок