Пластикові двері

Двері ПВХ


Металопластикові двері успішно конкурують із металевими та дерев'яними аналогами. Пояснюється це високою шумоізоляцією, стійкістю до перепадів температур та вологості, практичністю та зручністю користування, а також дизайном. Діапазон їхнього використання досить широкий. За типом, призначенням та комплектацією двері ПВХ діляться на: вхідні двері, міжкімнатні двері, балконні двері, офісні двері, розсувні двері, офісні перегородки. Залежно від призначення для їх виготовлення використовуються різні види профілю та фурнітури, які надають їм відповідних якостей.

Крім надійності та функціональності значну роль відіграє і естетичність. Створити потрібний дизайн дозволяє різноманітність варіантів ламінування та скління. За бажанням клієнта колір дверей може імітувати цінні породи дерева, причому кожна сторона може мати свій колір. Залежно від призначення можуть використовуватися різні склопакети: енергозберігаючі, броньовані, комплектуватися матовим, тонованим, кризовим склом.

Переваги металопластикових дверей:

  • Міцність та надійність конструкції.
  • Стійкість до зовнішніх факторів роблять їх чудовим варіантом для вхідних дверей.
  • Теплоефективність – забезпечується особливостями конструкції профільних систем та склопакетами, що використовуються.
  • Шумоізоляція – дозволяє насолоджуватися тишею навіть у центрі галасливого мегаполісу.
  • Протипожежні якості - матеріал важко спалахує і має здатність до самозагасання.
  • Довговічність – профіль ПВХ слугує до 40 років.
  • Практичність легко підтримується бездоганний зовнішній вигляд, якісна фурнітура робить користування простим і зручним.

Де купити у Києві металопластикові двері?

Компанія "Spez" спеціалізується на продажу та встановленні металопластикових дверних та віконних конструкцій, сервісному обслуговуванні та ремонті. Якість монтажу контролюється ревізором та забезпечується гарантією від компанії 10 років. Тому у нас ви зможете купити металопластикові двері різного призначення від відомих та надійних виробників із якісною установкою. Фахівці нададуть кваліфіковану допомогу у виборі, який відповідатиме вашим потребам та бюджету. Ми дбаємо, щоб якість продукції та наших послуг були на найвищому рівні, а ціни завжди лояльні та доступні.


Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок