Вікна для теплого будинку

Теплий будинок

Вікна у теплий будинок

Затишок у будинку залежить від його здатності чинити опір нагріванню в літню спеку та охолодженню при сильних морозах. Як відомо, головними джерелами тепловтрат служать вікна та двері. Від їх конструкції, якості матеріалів та установки залежатимуть витрати на опалення взимку та кондиціювання влітку. Сьогодні при будівництві чи капремонті будинку люди все частіше віддають перевагу металопластиковим віконним конструкціям. Так як вони мають високу міцність і надійність, тривалий термін служби і не вимагають серйозного обслуговування. Крім того, конструктивні особливості дозволяють створювати будь-яку бажану конфігурацію, розміри та рівень теплозахисту.
Ви поставили собі за мету зменшити залежність від вартості енергоносіїв зниженням енергоспоживання на створення комфортного мікроклімату в будь-яку пору року і вже вирішили основні питання з утепленням будинку? Тоді наступним етапом має стати вибір пластикових вікон для теплого будинку. Найкращим варіантом стануть вікна з підвищеною теплоефективністю. Власникам утеплених будинків ми можемо порадити встановити вікна класу Комфорт, які мають низький коефіцієнт теплопровідності.

Основні вимоги до теплих вікон

Щоб Ваш будинок відповідав параметрам теплоефективного, слід ретельніше підходити до вивчення характеристик віконних профілів, якості матеріалів з яких виготовляється профіль, його конструктивним особливостям та якості монтажу. Від усіх цих факторів безпосередньо залежить, наскільки добре буде захищене приміщення від температурних перепадів, вологи та шуму, а також тривалість та якість експлуатації.

На що звернути увагу при виборі вікон:

• міцність та надійність конструкції;
• товщина зовнішньої та внутрішньої стінки;
• монтажна глибина профілю;
• кількість повітряних камер у профільній системі;
• товщина склопакета та його багатокамерність;
• фурнітурна комплектація;
• забезпечення безпеки.

Спираючись на ці характеристики, наші фахівці допоможуть підібрати профільну систему та фурнітуру для виготовлення вікон, які відповідатимуть вимогам Вашої оселі чи квартири та фінансовим можливостям.

Головні особливості окон "Комфорт"

На сьогоднішній день цей клас відноситься до розряду субмаксимально ефективних для збереження тепла в приміщенні та рекомендується для оснащення утеплених будинків та елітних квартир. Виготовляються такі конструкції із могокамерних профільних систем із монтажною глибиною профілю 74 – 80 мм. Це дозволяє встановлювати товстіші двокамерні склопакети. Максимальна товщина їх може сягати 48 мм. Вони, як правило, складаються з трьох або чотирьох шибок, між якими знаходяться камери, заповнені інертним газом, здатним вкрай повільно реагувати на температурну дію.
Три контури ущільнення по рамі та стулці забезпечують високий ступінь герметичності, що покращує показники теплопровідності та шумоізоляції. Міський шум або посилений рух на трасі Вас не турбуватимуть навіть у нічний час. Естетичність конструкцій також є додатковим аргументом у виборі. Провідні виробники приділяють серйозну увагу дизайну профільних систем, сучасні риси, яких дозволяють вписуватися вікнам в інтер'єр будь-якого стилю. Сталеве армування дозволяє створювати конструкції різних розмірів та форм, не зменшуючи їх міцності.
Герметичність усієї конструкції забезпечує не тільки профіль, велику роль відіграє фурнітура. Від її якості залежить щільність прилягання, функціональність, простота та зручність експлуатації, а також довголіття бездоганної роботи.
Наші менеджери рекомендують оснащувати віконні блоки якісною та надійною фурнітурою провідних європейських марок, які гарантують бездоганну службу механізмів протягом 10 років.

Переваги вікон "Комфорт":

• максимальні показники по тепло та звукоізоляції;
• стильне дизайнерське оформлення;
• висока стійкість до зовнішніх впливів;
• первісний білий колір не змінюється за період багаторічної служби;
• зручне користування та простота у догляді;
• тривалий термін служби.


Компанія Спец професійно займається виготовленням та встановленням віконних та дверних конструкцій будь-якого типу та призначення. Наші фахівці запропонують найкращі варіанти профілів та фурнітури, які будуть відповідати характеристикам та інтер'єру Вашої оселі.

Ми гарантуємо!

Поставивши вікна класу "Комфорт", Ви кардинально покращите захищеність будинку від зовнішнього впливу та помітно знизите витрати на підтримку комфортної температури у приміщенні цілий рік.

Ми допоможемо зробити Ваш будинок теплим!

Ціни на пластикові вікна для теплого будинку


Ціни вказані без встановлення.
Замір, доставка та демонтаж - безкоштовно!

Spez - віконна компанія в якій ви зможете вибрати вікна для себе!
Для замовлення металопластикових вікон потрібно:
  1. Викликати замірника (безкоштовно);
  2. Узгодити кількість та тип відкривання стулок (поворотне відкривання, поворотно-відкидне відкривання або відкидне відкривання);
  3. Підібрати профіль, склопакет, фурнітуру;
  4. Вибрати дизайн та опції (ламінація, тонування, шпроси);
  5. Укомплектувати (москітна сітка, підвіконня, відлив, козирок, жалюзі, укоси).

Встановлення пластикових вікон "Комфорт" - це чудове рішення для створення прекрасних житлових умов із суттєвою економією Ваших коштів на підтримку комфортної температури в приміщенні цілий рік.

Не робіть помилку, зробіть свій будинок теплим та комфортним відразу!


Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок