Вікна для дому

Заощаджуй на вікнах та сервісі

Акції та знижки на пластикові вікна та сервіс від компанії
Spez

Детальніше
Акції та знижки

Вікна у приватний будинок

Засклення будь-якого приміщення – це відповідальна робота, яка потребує грамотного підходу. Надійність віконної конструкції говорить про ступінь професіоналізму виробника, його рейтингу та залежить від профілю та склопакета. Тривалість служби та стан вікон багато в чому залежить від правильної установки та експлуатації. Слід знати, що понад 70% тепла йде з приміщення через віконні отвори та погано зароблені зазори. Маючи великий досвід роботи з вікнами, ми радимо, на якому варіанті, у кожному конкретному випадку, зупинити свій вибір.

При правильному підході до організації будівництва, вікна у заміський будинок чи вікна у сільський будинок вибираються заздалегідь. При цьому місцезнаходження отворів вибирається з урахуванням розміщення майбутньої будівлі. Щоб заощаджувати, слід вибирати п'яти та вище камерний профіль у поєднанні з трикамерним склопакетом. В енергозберігаючих вікнах використовуються останні технології, що передбачають: розміщення повітряних камер, заповнення віконного простору аргоном, напилення сріблом та інші. Усе це, надалі експлуатації, допоможе знизити комунальні витрати.

Вибираючи пластикові вікна в будинок, потрібно орієнтуватися на такі показники, як:

  • ергономічність. У цьому допоможуть посилені конструкції, які мають профіль із монтажною шириною не менше 70 мм. Якщо купити вікна для заміського будинку, то вони підвищать звукоізоляцію, захистять від зломщиків і зменшать тепловтрати;
  • утеплення. Додатковий комфорт та заощадження тепла принесе оздоблення укосів з обох боків, після встановлення вікон;
  • естетичність. Наявність різних варіантів металопластикових вікон дозволяють провести монтаж вікон будь-якої форми. Можна зробити панорамні вікна в будинок, а для горища та мансардних приміщень арочні або круглі.

Якщо ви замовлятимете пластикові вікна в приватний будинок, ціна яких варіюється значно, звертайтеся в нашу компанію Spez. До вас вирушать професійні монтажники, які знімуть усі необхідні виміри. Досвідчені менеджери допоможуть з вибором матеріалу та вважатимуть остаточну вартість установки.

Вікна для дому: ціна

Пряма співпраця з серйозними виробниками віконних систем дозволяє нам пропонувати замовникам якісні та надійні конструкції за оптимальними цінами. Ви можете бути впевнені в оригінальних комплектуючих та теплих естетичних вікнах для свого будинку!

Калькулятор вікон

У нашому калькуляторі Ви можете в режимі онлайн самостійно розрахувати вартість пластикових вікон, обравши тип, бренд, склопакет і фурнітуру, а також вказати розміри і кількість. Якщо ви не визначилися з вибором, наші менеджери допоможуть підібрати найкращі варіанти за вашим бюджетом.

Калькулятор вікон
Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Зворотній дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок