Вікна для дачі

Вікна для дачі

Вікна для дачі

Під час будівництва або капітального ремонту заміського будиночка завжди доводиться вирішувати питання про вибір вікон. На сьогоднішній день найоптимальнішим та затребуваним варіантом стали металопластикові вікна для дачі. Це пояснюється їх доступністю, надійністю, практичністю, простотою догляду та сучасним дизайном.

Купити вікно на дачу

Залежно від призначення дачі вибирається і тип енергоефективності вікна. Якщо дача експлуатується тільки в теплі місяці та використання опалення не намічається, то і до пвх вікон для дачі не висуваються особливі вимоги. До того ж дачні селища зазвичай віддалені від шуму та гуркоту міських вулиць та проїжджих трас. Тому не знадобиться серйозний шумозахист.

Тобто вікна для дачного будинку мають бути:

• простими в монтажі та догляді;
• максимально доступними за ціною;
• захищеними від злому.

Оптимальним рішенням у цьому випадку стане встановлення вікон класу «Стандарт».

Для вікон «Стандарт» зазвичай використовується 3-4 камерні профільні системи з монтажною глибиною 58-60 мм і склопакетами товщиною 24 - 32 мм. Три повітряні камери та два контури ущільнення забезпечує гарний захист від продування, проникнення вологи під час дощу та будь-яких природних примх. Також створюють достатню теплоізоляцію для роботи кондиціонера. Конструктивні особливості профілю та додаткове армування забезпечує віконним системам високу міцність та дозволяє створювати будь-яку потрібну конфігурацію.

Наші фахівці не рекомендують встановлювати дешеві пластикові вікна на дачу. Краще встановлювати вікна лише з профілів надійних українських та зарубіжних брендів. Вони гарантують термін служби виробів більше 20 років.

Особливості вікон класу «Стандарт»

• висока міцність та надійність;
• 3 повітряні камери при монтажній глибині 58 – 60 мм;
• двоконтурне ущільнення;
• не змінює зовнішній вигляд при дії сонця;
• хороші тепло та звукоізоляційні якості;
• невисока ціна;
• широкий вибір кольорової гами.

Що слід врахувати при виборі вікон на дачу

Вибір варіанта дачного скління завдання дуже серйозне, адже слід врахувати не лише технічні характеристики вікна, а й бажану конфігурацію, тип відкривання, декорування та безпеку. Залежно від вашого задуму, вікна можуть бути класичної прямокутної форми, арочні, трапецієподібні, овальні, круглі. Характеристики профільних систем, що використовуються для цього класу, дозволяють створювати вироби безлічі форм і розмірів.

На чому не варто заощаджувати – це фурнітура. Від її якості залежить функціональність, зручне користування, комфорт та безпека в будинку. Дуже важливо, щоб фурнітура була укомплектована протизламними елементами. Використання додаткових захисних елементів знизить шанси шахраїв на проникнення в приміщення під час Вашої відсутності. Перевагу слід віддавати брендам, які вже відомі на нашому ринку та завоювали довіру споживачів.

Є ще деякі нюанси, які слід обміркувати, перш ніж замовляти пластикові вікна для дачі. Наприклад, скільки стулок має бути і як вони відкриватимуться. Залежно від площі скління їх може бути різна кількість.

Способи відкривання вікон для дачі:

• Глухі.
Це найпростіша і найдешевша конструкція, в якій стулка наглухо закріплена в рамі. Має мінімальні обмежувальні рамки та пропускає максимум світла. Але завдає незручностей у догляді, оскільки, щоб помити зовнішню сторону, доведеться пристосовувати сходи або підручні засоби.
• Поворотні.
Стул відкривається всередину будинку по вертикальній осі. Це зручний варіант для догляду та провітрювання. У двостулкових, таким чином, відкриваються обидві половини або одна. У конструкціях з трьома стулками найчастіше відкривається одна середня, але можуть і 2 бічні за бажанням.
• Відкидні.
Такі системи відкриваються лише частково лише на провітрювання щодо горизонтальної осі. Кут нахилу зазвичай невеликий і визначається обмежувачем.
• Поворотно – відкидні.
Це найбільш зручний і популярний варіант, але дещо дорожчий за попередні. Може працювати у двох площинах – вертикальній та горизонтальній, що дуже зручно для провітрювання та миття.

Основні переваги вікон Стандарт:

• теплозахист та звукоізоляція – показники відмінно підходять для дачного будинку, неутепленого балкона, установ;
• довговічність – витримують будь-які зовнішні дії, не піддаються корозії, не змінюють колір багато років;
• практичність - догляд обмежується періодичним миттям, не вимагає фарбування;
• екологічність – не виділяє шкідливих речовин під час експлуатації та вторинної переробки;
• безпека – комплектується протизламною фурнітурою.

Наша компанія з виготовлення віконних та дверних конструкцій виготовляє пластикові вікна для дачі недорого, різних типів та призначень. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш підходящий для Вас варіант за якістю та вартістю.

Пластикові вікна: Ціна


Ціни вказані без встановлення.
Замір, доставка та демонтаж - безкоштовно!

Spez - віконна компанія в якій ви зможете вибрати вікна для себе!
Для замовлення металопластикових вікон потрібно:
  1. Викликати замірника (безкоштовно);
  2. Узгодити кількість та тип відкривання стулок (поворотне відкривання, поворотно-відкидне відкривання або відкидне відкривання);
  3. Підібрати профіль, склопакет, фурнітуру;
  4. Вибрати дизайн та опції (ламінація, тонування, шпроси);
  5. Укомплектувати (москітна сітка, підвіконня, відлив, козирок, жалюзі, укоси).

Встановлення металопластикових вікон "Стандарт" - це відмінне рішення для покращення житлових умов та економія Ваших коштів

Не робіть помилку, зробіть свій будинок теплим та комфортним відразу!


Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок