Вікна в екобудинок

Вікна у пасивний будинок

Вікна для пасивного будинку

Пасивний будинок – це особливий напрямок у будівництві житлових будинків, що завоювало останніми роками багато прихильників у країнах Європи та світу, де воно набуло масових масштабів. Їхня специфіка спрямована на забезпечення автономності в енергоспоживання та життєдіяльності. Тобто концепція цього напряму полягає у прагненні мінімізувати споживання невідновлюваних джерел енергії, таких як природний газ, вугілля, нафту та заміна їх альтернативною енергетикою.
Будівництво та експлуатація таких будинків ґрунтуються на зниженні енергоспоживання на обігрів та охолодження приміщень у певні періоди, а також на освітлення та вентиляцію. Це досягається властивостями використовуваних для будівництва та утеплення матеріалів та особливостями конструкції будівель. Важливим фактором у створенні якісної теплоізоляції є вікна та двері, оскільки найбільші втрати тепла зазвичай відбуваються саме через них. Тому в пасивні будинки встановлюють вікна з найвищою теплоізоляцією та герметичністю. Саме таким параметрам відповідають віконні конструкції із профільних систем класу "Преміум" із найвищим ступенем енергоефективності.

Яким вимогам мають відповідати вікна для екодому

Вікна для пасивних будинків відносяться до особливої ​​категорії, вони повинні не лише утримувати внутрішнє тепло приміщення, а й забезпечувати надходження теплової енергії сонця в холодну пору року. Для цього віконна конструкція оснащується спеціальними склопакетами з мультифункціональним склом, які мають властивість пропускати сонячне тепло всередину приміщення і не випускати його назовні. Додатково простір між склом заповнюється спеціальним газом для ще більшої енергоефективності. Профільні системи для пасивного будинку теж мають свої конструктивні особливості: монтажна товщина досягає 92мм., кількість камер збільшена до 6-8, всередині профілю може використовуватися теплоізоляційний наповнювач, фурнітура використовується найкращих серій від найкращих світових виробників. До того ж, до всіх перерахованих вище переваг, додається нижча вартість, ніж віконні системи з дерева або алюмінію. Саме завдяки такому поєднанню характеристик вікна "Преміум" стають ідеальним варіантом для Вашого енергоефективного будинку.

Що враховується під час вибору вікна для пасивного будинку:

• коефіцієнт опору теплопередачі профілю та всього віконного блоку;
• монтажна глибина профілю;
• товщина стінок профілю;
• товщина склопакета та якість використовуваного скла;
• обов'язкова наявність у склопакеті мінімум двох повітряних камер, заповнених інертним газом;
• комплектація фурнітурою забезпечує абсолютну герметичність закривання і не утворює містків холоду.

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати найкращий варіант профільної системи та фурнітури преміум-класу для скління Вашого пасивного будинку. Ми рекомендуємо віддавати перевагу продукції провідних європейських виробників, яка відрізняється високою якістю, надійністю та довголіттям.

Основні характеристики вікон "Преміум"

Вікна в екобудинок цього класу стали результатом нових розробок з використанням інноваційних матеріалів і технологій, що дозволили забезпечити найвищі показники теплоефективності. Це дуже важливо для будинків з мінімальним та нульовим споживанням теплової енергії. Виготовляються такі вікна із багатокамерних профільних систем із монтажною глибиною від 80 мм, що дає можливість встановлювати склопакети максимальної товщини.
Наявність двох, трьох камер між склом, заповнених інертним газом, максимально виключає тепловтрати. Тому вікно всередині приміщення завжди залишається теплим. Додатковий центральний контур ущільнення по рамі та стулці створює абсолютну герметичність конструкції та сприяє високому ступеню тепло та звукоізоляції. Крім того, всередині не утворюється конденсат за будь-якої погоди.
Всі ці якості разом створюють умови для комфортного мікроклімату в будинку навіть при екстремально низьких температурах. Вікна класу "Преміум" – вікна для пасивних будинків.

Найкращі вікна для екодому

Остановившись на окнах Премиум, следует позаботиться и о достойном их оснащении, так как от качества и характеристик фурнитуры напрямую зависит герметичность закрывания и функциональность оконных конструкций. Ведь даже самые качественные окна в пассивный дом, оснащенные сомнительными механизмами, не обеспечат ожидаемого эффекта и сведут все Ваши усилия к минимуму.

Переваги «Преміум» вікон:

• кращі показники з тепло та звукоізоляції;
• масивний профіль з монтажною глибиною понад 80 мм;
• оснащення склопакетами максимальної товщини;
• використання більшої кількості енергоефективних та мультифункціональних стекол;
• максимальна герметичність конструкції;
• елегантний сучасний дизайн;
• стійкість до атмосферного впливу.

Окрім високих захисних та користувальницьких характеристик, вікна Преміум декоруються плівками різних кольорів та фактур.
Вибираючи вікна в пасивний будинок, слід врахувати всі специфічні вимоги до вибору цих конструкцій і до якості їх установки.
Ми надамо Вам професійну допомогу. Наша компанія Спец спеціалізується на виготовленні вікон та дверей з ПВХ різних видів та призначень.

Наші вікна «Преміум» стануть найкращим варіантом для Вашого житла.

Ціни на вікна "Преміум"


ТИП ВІКНА

ПРОФІЛЬ

Однокамерний 
енергозберігаючий
склопакет

Двокамерний
енергозберігаючий
склопакет

KOMMERLING
(88мм.) - 6 камер
 _______  5283 грн. ( ХІТ )
SALAMANDER BluEvo 92
(92мм.) - 6 камер
 _______  5845 грн. 
     
KOMMERLING 
(88мм.) - 6 камер
_______   7103 грн. ( ХІТ )
SALAMANDER BluEvo 92
(92мм.) - 6 камер
_______   8376 грн.
     
KOMMERLING 
(88мм.) - 6 камер
_______   8110 грн. ( ХІТ )
ALUPLAST 2000
(60мм.) - 3 камери
 _______  8450 грн.
     
KOMMERLING 
(88мм.) - 6 камер
_______   11506 грн. ( ХІТ )
SALAMANDER BluEvo 92
(92мм.) - 6 камер
_______   13109 грн.
     

Ціни вказані без встановлення.
Замір, доставка та демонтаж - безкоштовно!

Spez - віконна компанія в якій ви зможете вибрати вікна для себе!
Для замовлення металопластикових вікон потрібно:
  1. Викликати замірника (безкоштовно);
  2. Узгодити кількість та тип відкривання стулок (поворотне відкривання, поворотно-відкидне відкривання або відкидне відкривання);
  3. Підібрати профіль, склопакет, фурнітуру;
  4. Вибрати дизайн та опції (ламінація, тонування, шпроси);
  5. Укомплектувати (москітна сітка, підвіконня, відлив, козирок, жалюзі, укоси).

Встановлення пластикових вікон "Преміум" - це рішення для створення ідеальних житлових умов з максимальною економією Ваших коштів на підтримку комфортної температури в приміщенні цілий рік.

Не робіть помилки, зробіть правильний вибір відразу!


Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок