Засклення еркерного балкона

Еркерний балкон

Еркерний балкон

Еркер – це виступ у стіні фасаду, який є підставою для балконів та лоджій напівкруглих та багатокутних форм. Вони є декоративним архітектурним елементом для прикраси будівель і надають їхньому вигляду особливу ефектність і привабливість. У багатоповерховому будинку вони можуть розташовуватися окремо або один над одним, утворюючи таким чином колону. Такі методи обробки будівель відомі здавна, але сьогодні вони набули дещо інших рис. Сучасні еркерні балкони найчастіше робляться заскленими, адже вони дозволяють значно розширити житлову зону та надати інтер'єру кімнати ексклюзивних вишуканих рис.
Еркери, залежно від задуму архітектора, можуть мати закруглену та багатогранну форму, у якій прямокутні віконні панелі з'єднуються між собою під певним кутом. Готова конструкція повинна точно повторювати обриси парапету або плити основи. Складність скління еркерного балкона полягає в його незвичайній формі, оскільки елементи конструкції доводиться з'єднувати під різними кутами від 90 до 180 градусів, але буває і під гострим. Цей процес вимагає спеціальних знань та досвіду, а також обладнання та комплектуючих.

Засклення еркерного балкона

Засклити балкон і лоджію мешканців багатоповерхівок підштовхують наші кліматичні умови, коли взимку хочеться зберегти тепло, а влітку сховатися від спеки і, звичайно, бажання додати трошки площі. У випадку з еркером, це ще й вдале дизайнерське рішення інтер'єру. До того ж, їх параметри бувають більш підходящими, ніж у класичних балконів. Для облаштування власник може вибрати традиційне або французьке скління, холодне та тепле. Кожен варіант має свої переваги та особливості.

Деякі нюанси еркерного скління

Віконні профілі у цьому випадку стикуються спеціальними сполучними елементами – еркерним профілем (еркерними трубами). Їх особлива конструкція забезпечує міцність та естетичність з'єднання елементів під будь-яким потрібним кутом. Основною складністю в склінні еркерних балконів є необхідність з абсолютною точністю дотримуватись його конфігурації при з'єднанні віконних конструкцій. При цьому важливо створити надійну і міцну конструкцію і точно повторити всі вигини парапету або підстави. Виходячи з цього, особливо у французькому варіанті еркерного балкона, на перше місце виходить точність вимірювань, розрахунків та якості установки, оскільки невідповідність може призвести до нестійкості та негерметичність конструкції.

Залежно від призначення балкона та дизайнерського задуму, замовник може підібрати варіант під свої вимоги. Варіанти декору лоджій та балконів еркерного типу ті ж, що й класичних – ламінування, фарбування, шпроси та тонування.

Зі сказаного вище видно, що цей процес складний і відповідальний. Тому замовляти скління еркерного балкона слід лише у надійних та досвідчених фахівців.

Фірма Спец виготовляє балкони та лоджії будь-якого типу, розмірів, форм та призначення. Ми допоможемо підібрати профільні системи та склопакети, що відповідають вашим вимогам. Підкажемо найбільш зручні та раціональні способи відкривання вікон. Виконаємо монтаж максимально якісно, ​​акуратно та без зволікань.

Еркерний балкон у Спец – це швидко, якісно та недорого!

Ціни на Еркерний балкон


Ціни вказані без встановлення.
Замір, доставка та демонтаж - безкоштовно!

Для замовлення металопластикових вікон потрібно:
  1. Викликати замірника (безкоштовно);
  2. Узгодити кількість та тип відкривання стулок (поворотне відкривання, поворотно-відкидне відкривання або відкидне відкривання);
  3. Підібрати профіль, склопакет, фурнітуру;
  4. Вибрати дизайн та опції (ламінація, тонування, шпроси);
  5. Укомплектувати (москітна сітка, підвіконня, відлив, козирок, жалюзі, укоси).

 

Не робіть помилку, зробіть свій будинок теплим та комфортним відразу!

Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок