Вікна у Боярці

Вікна у Боярці

Якщо ви приступили до ремонту або будівництва будинку, то рано чи пізно на вас чекає важкий вибір вікон. У наш час раціональним рішенням стане покупка вікон ПВХ, які мають багато переваг перед дерев'яними.

У нас у Spez ви зможете купити пластикові вікна в Боярці, які відповідають найвищим вимогам: вони забезпечують власників гідним рівнем тепло- і шумоізоляції, герметичні і прості у догляді.

Якщо ви шукаєте, де купити вікна у Боярці – можете вважати проблему практично вирішеною. Фахівці нашої компанії допоможуть з вибором якісних вікон, виходячи з вашого бюджету. А також виконаємо повний цикл заходів: доставка, демонтаж, встановлення нових вікон, укоси. На завершення даємо гарантію на вікна 10 років! Проводимо сервісне обслуговування вікон як нових, так і старих.

Загальні поради щодо вибору вікон

При виборі вікон ПВХ варто звернути увагу на деякі деталі.

Насамперед потрібно вибрати профіль. Ми працюємо з відомими на ринку та перевіреними фірмами, що дозволяє нам надавати відмінні продукти за прийнятними цінами. Можемо запевнити, що ми здатні підібрати вікна, що відповідають Вашим перевагам та фінансам. Тож якщо ви хочете купити вікна з найкращим співвідношенням ціни та якості у Боярці – це до нас!

При виборі профілю слід враховувати особливості клімату. Оскільки в Україні зима досить холодна, найкращим вибором будуть профілі з монтажною товщиною 70мм, що мають п'ять або шість повітряних камер, адже саме від їхньої кількості та параметрів безпосередньо залежать теплоізоляційні властивості профільної системи.

Як підібрати склопакет у пластикове вікно

Так як склопакет займає від 60 до 80% вікна, він є найважливішим елементом у конструкції, завдяки якому і визначається на скільки вікно добре зберігає тепло чи прохолоду. Тому при виборі металопластикових вікон варто приділити максимальну увагу підбору склопакета. Кращим склопакетом буде той склопакет, товщина якого буде максимальною для обраного профілю, мати не менше трьох стекол, два з яких будуть енергозберігаючими, а повітряні камери склопакета повинні бути заповнені аргоном.

Ми можемо запропонувати як однокамерні, так і двокамерні склопакети. Якщо Ви хочете максимально утеплити вікна у своєму будинку, слід встановити енергозберігаючі склопакети або склопакети з мультифункціональним склом. Вони мають тонке напилення атомів металів, яке відображає, в основному, інфрачервоні промені подібно до дзеркала, пропускаючи решту спектра випромінювання. За рахунок цього ефекту взимку в будинку буде тепло, а в літню спеку Ви зможете насолоджуватися прохолодою.


Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок