Скління балкона з виносом

Виносний балкон

Скління балкона з виносом

Сучасні технології дозволяють використовувати різні методи скління балконів. Окрім теплого та холодного варіантів існує ще й можливість розширення цієї невеликої території. Отримати додаткові теплі метри житлоплощі, мрія багатьох мешканців малогабаритних, однокімнатних квартир та студій, де таке питання стоїть дуже гостро. Проблему вирішує скління балкона та лоджії з виносом. Це дозволить розширити простір візуально і зробити його більш практичним.

Винесення балкона – це спосіб збільшення території за рахунок висування віконних рам у бік вулиці. Існує два варіанти: винесення балкона по підвіконню та з основи. Це різні за складністю операції. Вибір першого варіанта не спричиняє великих конструктивних змін і не вважається порушенням архітектурного проекту. Тому для реалізації такого варіанту не потрібні дозвільні документи від ЖКГ. І навпаки, розширення площі основи балкона понад 30 см тягне за собою збільшення навантаження на фасад і вимагає узгодження з цією організацією.

Виготовлення виносного балкона можна робити тільки після оцінки фахівцем стану балкона, віку будови та використаних матеріалів, оскільки конструкції старих будівель найчастіше не в змозі витримати навантаження металопластикових вікон. Розглянемо докладніше варіанти скління виносного балкона.

Винос балкона по підвіконню

Скління балкона з виносом підвіконня - спосіб, що найбільш часто зустрічається, збільшити корисну площу балкона, не змінюючи при цьому розміри його основи. Зробити це можна в декількох напрямках: додати кілька см по довжині приміщення, розсунувши бічні сторони, висунувши конструкцію вперед по фронтальній частині та по всьому периметру. Розширення можна проводити вгорі на парапеті або знизу від основи, не змінюючи його розмірів. У першому варіанті вся конструкція зварюється на самому парапеті і він приймає він все навантаження і передає її на нижню плиту підлоги. У другому варіанті новий каркас приварюється до металевого огородження парапету внизу, це надає додаткову міцність конструкції, частково знімає навантаження з парапету і дозволяє здійснювати подальший монтаж обшивки і вікон.

Винос балкона по підлозі (на підставі)

Цей варіант виносного балкона значно складніший і серйозніший за попередні і виявляється у збільшенні розмірів плити балконного перекриття. Для чого опорна плита обварюється за контуром металевим профілем, і ця конструкція монтується у зовнішню стіну будинку. Потім встановлюється каркас та зовнішня обшивка.
Облаштування такого балкона дуже серйозний крок, що вимагає знання та ретельного виконання. Тому займатися цими самостійно вельми ризиковано, оскільки порушення встановлених норм з незнання або використання не дуже якісних матеріалів може призвести до сумних наслідків. Наша компанія Спец професійно займається виготовленням віконних конструкцій, склінням балконів та лоджій будь-яких розмірів та форм, у тому числі виносних.
Зважаючи на те, що таке переобладнання використовується в основному для теплих або житлових балконів, то для встановлення ми пропонуємо енергозберігаючі вікна. Ми пропонуємо якісні та надійні профільні системи провідних торгових марок, які у нас представлені досить широко. Для цієї мети найкраще підходять профільні системи з 5-ю або 6-ю повітряними камерами та монтажною глибиною не менше 70 мм., що дозволяє оснащувати конструкції більш товстими двокамерними склопакетами з високим показником теплоефективності та шумоізоляції. Це є обов'язковою умовою для якісного утеплення приміщення.

Головним аргументом у виборі виконавця, завжди є довіра клієнтів, яка завойована високою якістю виготовлених виробів, робіт, що проводяться, уважним обслуговуванням і лояльними цінами.

Що ми пропонуємо:

• широкий асортимент профільних систем різних класів провідних світових виробників;
• високоякісну фурнітуру відомих брендів для вікон та дверей;
• швидкі терміни виготовлення та гарантію якості 10 років;
• безкоштовний виїзд замірника та професійну консультацію;
• високий рівень обслуговування;
• завжди доступні ціни.

Виносний балкон у Спец – це швидко, якісно та недорого!

Ціни на балкон з виносом


Ціни вказані без встановлення.
Замір, доставка та демонтаж - безкоштовно!

Для замовлення металопластикових вікон потрібно:
  1. Викликати замірника (безкоштовно);
  2. Узгодити кількість та тип відкривання стулок (поворотне відкривання, поворотно-відкидне відкривання або відкидне відкривання);
  3. Підібрати профіль, склопакет, фурнітуру;
  4. Вибрати дизайн та опції (ламінація, тонування, шпроси);
  5. Укомплектувати (москітна сітка, підвіконня, відлив, козирок, жалюзі, укоси).

 

Не робіть помилку, зробіть свій будинок теплим та комфортним відразу!

Ви переглядали
Вас може зацікавити
Користується попитом
Виклик майстра

mob-operator (098) 731 32 92

mob-operator (093) 590 35 17

mob-operator (095) 824 64 54

або використовуйте форму
зворотнього зв'язку

Зворотний дзвінок
Telegram Telegram Viber Обратный звонок